Як повісити важку картину


Якщо ви вішаєте важку картину на стіну, то її потрібно прикріпити попрочнее, щоб вона не впала. Перед тим як приступити безпосередньо до самого процесу, прочитайте наступні інструкції.

1.


Знайдіть балку в стіні за допомогою детектора неоднорідностей, будь-якого іншого інструменту або просто постукавши рукою по стіні в різних місцях. Прислухайтеся до звуків, вони повинні бути різні, залежно від того, стукайте ви по балці або порожнечам між балками.

2.


Перевірте область на стіні за допомогою невеликого цвяха, щоб побачити, чи проходить він крізь дерево або прямо через гіпсокартон. Якщо у вас виникли труднощі з визначенням положення балки, то вбивайте цвях приблизно через кожні 4 см, поки не знайдете балку. Сегменти повинні бути саме 4 см тому, що це звичайна ширина балки.

3.

Вбийте обшивочний цвях або інший, більший за розміром, в балку.

4.

Якщо балка знаходиться не в тому місці, де ви хочете повісити картину, використовуйте анкер кріплення балки до стіни. Він продається в будь-якому будівельному магазині. Анкери бувають різних розмірів, залежно від ваги картини.
{LikeAndRead}

5.

Зробіть невеликий отвір в стіні і вставте в нього анкер кріплення балки до стіни. Він дуже нагадує пластинчасту скобу, яка після установки розпрямиться в гіпсокартону, щоб утримувати цвях.

6.

Як альтернативу анкера можна використовувати Самонарізний кріпильний гвинт. Вставте його в стіну, потім вкрутіть великий болт в кріплення.

7.

Тепер можете вішати картину.
{/LikeAndRead}