Як пофарбувати цегляний камін


Якщо ваш камін виглядає так, ніби він був побудований ще в позаминулому столітті, то, щоб трохи оживити його, вам допоможе фарба. Так, ви можете пофарбувати ваш камін фарбою. Це прекрасний спосіб додати йому і кімнаті, в якій він стоїть, свіжий вигляд, нічого не руйнуючи і не затіваючи дорогий ремонт. Крім того, так ви можете дати волю своїй фантазії.

1.


Виберіть колір, в який хочете пофарбувати камін. Якщо ви не можете зупинитися на якомусь конкретному кольорі, подивіться навколо. Зверніть увагу на такі деталі інтер'єру як фіранки, оббивку меблів, подушки або улюблену картину.

2.


Почистіть цеглу і підготуйте їх до нанесення фарби. Пройдіться по них наждачним папером, щоб видалити застиглий розчин, потім пропилососьте, щоб прибрати бруд і пил. Візьміть відро з мильною водою і щітку і помийте камін, потім дайте йому повністю висохнути. Пропилососьте ще раз.

3.

Заклейте липкою стрічкою ті місця, куди не збираєтеся наносити фарбу. Це дуже важливий крок, який збереже вам у майбутньому багато часу, як вам доведеться видаляти небажані потьоки або помилки.

4.

Пошукайте грунтовку, яку можна наносити на кам'яну кладку. Для нанесення можна використовувати товстий (до 2,5 см) поролоновий валик, а потім щіткою нанести розчин. Дайте грунтовці повністю висохнути.
{LikeAndRead}

5.

Нанесіть фарбу. Використовуйте високоякісну латексну фарбу і фарбуйте цеглини валиком і щіткою. Щоб отримати рівномірне вкриті, яке буде довго триматися, можете завдати 2-3 шари фарби.
{/LikeAndRead}