Як пофарбувати меблі


Фарбування меблів своїми руками дозволить вам не тільки заощадити гроші, але і отримати саме той колір, який ви хочете. І хоча сам процес фарбування не викликає ніяких складнощів, тим не менш, попередньо слід ознайомитися з певними нюансами. Щоб фарбування нічим не відрізнялася від професійної, і ваша меблі знайшла чудовий вигляд, чітко дотримуйтесь вказівок даної статті.

1.


Перш ніж приступити до фарбування, застелите робочу зону небудь захисним матеріалом, наприклад, газетою.

2.


Відшліфуйте поверхню наждачним папером. Потім проведіть по ній рукою. Після шліфування поверхня повинна стати рівною і гладкою. Витріть вологою ганчіркою пил, що утворився. Дочекайтеся, поки меблі висохне.

3.

В якості основи нанесіть один шар емульсійної фарби. Основа необхідна не тільки для того, щоб фарба лягла рівним шаром, але і для отримання потрібного кольору, без тих чи інших спотворень. Дочекайтеся повного висихання основи, перш ніж приступати до наступного пункту.

4.

Знову злегка відшліфуйте поверхню. Завдання полягає не в видаленні основи, а в підготовці поверхні до нанесення фарби. Справа в тому, що на шліфовану поверхню фарба ляже набагато краще. Витріть утворилася пил і переходите до наступного етапу.
{LikeAndRead}

5.

Тепер нанесіть фарбу на емульсійної основі обраного вами кольору. Для отримання кращого результату фарбуйте уздовж деревних волокон. Тримайте кисть в одному напрямку.

6.

У міру необхідності нанесіть другий або навіть третій шар фарби з інтервалом приблизно 3-4 години. Не використовуйте та не пересувайте меблі протягом 24-48 годин. Фарба повинна повністю висохнути.
{/LikeAndRead}