Як пофарбувати меблі-1


Є один простий спосіб оновити ваші старі меблі - зафарбувати фарбою всі її непривабливі місця, і цей спосіб порівняно недорогий. Така переробка меблів дозволить вам легко добитися хорошого результату. Таким чином, вам не потрібно буде купувати нові меблі, щоб змінити вигляд свого будинку.

1.


Працюйте в добре провітрюваному приміщенні. Фарба виділяє отруйні пари, які можуть бути дуже небезпечні для людини, що працює в закритому приміщенні. Працюйте в гаражі або на відкритому повітрі, щоб забезпечити відповідний рівень вентиляції.

2.


Зачистіть Профарбовують місця на меблів наждачним папером. Вони повинні бути гладкими, без слідів віддаленої фарби або нерівностей. Протріть оброблені наждачним папером місця вологою ганчіркою, щоб видалити бруд.

3.

Приберіть з меблів ручки і декоративні елементи, якщо такі є. Висувні ящики можна витягнути за допомогою викрутки. Коли ви відкрутіть болти, прикрутіть їх на місце, щоб не втратити. Складіть їх у пластиковий пакет.

4.

Нанесіть на меблі грунтовку того ж кольору, що і ваша меблі. Використання грунтовки під колір меблів допоможе вам уникнути зайвої витрати фарби. Особливо важливо наносити грунтовку на ті поверхні, які раніше ніколи не були пофарбовані, наприклад, на ламінат.
{LikeAndRead}

5.

Краще фарбувати маленьким валиком. Він простий в обігу, і ви швидко впораєтеся з роботою. Якщо ви будете користуватися валиком, на меблях не залишиться добре помітних мазків від кисті.

6.

Наносити фарбу валиком слід рівномірними мазками. Не наносіть фарбу занадто товстим шаром, інакше вона потече. Краще наносити кілька тонких шарів, ніж один товстий. Перш, ніж наносити один шар поверх іншого, дочекайтеся, поки висохне нижній шар.

7.

Дайте фарбі на меблів повністю висохнути. Залиште меблі як є щонайменше на тиждень. Вам може здатися, що фарба повністю висохла, але насправді, вона ще волога і може бути легко здерта ще протягом наступного тижня. Ручки і декоративні елементи прикріпіть назад тільки коли фарба повністю висохне.
{/LikeAndRead}