Як пофарбувати новий гіпсокартон


Фарбування кімнат своїми силами стає все більш популярною. Для неї потрібні деякі будматеріали з найближчого магазину будівельних матеріалів і час. Кожен шар фарби повинен сохнути годину. Нового гіпсокартону не потрібно спеціальної підготовки. Фарбою покривається верхній шар гіпсокартону. Основна кольорова гама, як правило, безмежна, і в лакофарбових магазинах зазвичай змішують основні кольори без додаткової плати. Виконуючи цю роботу самостійно, ви економите гроші на наймання бригади і отримуєте можливість проявити свою креативність.

1.


Перевірте, щоб всі стики між листами гіпсокартону були рівними. Відшліфуйте нерівні місця. Поверхня повинна бути гладкою, щоб її зовнішній вигляд відповідав вимогам, що пред'являються до роботи професіонала.

2.


Накрийте підлоги чохлами або пластиковим полотном, щоб захистити їх від фарби. Накрийте робочі поверхні, каміни та інші виступаючі предмети інтер'єру, які мають контакт зі стінами. Накрийте плівкою межують з гіпсокартоном поверхні, наприклад, одвірки, віконні рами і ліпнину.

3.

Налийте грунтовку в піддон для фарби. За допомогою кисті або невеликого валика нанесіть один шар грунтовки на кути стін і зони навколо кріплень.

4.

Нанесіть грунтовку на всю поверхню стін. Покриття повинне бути гладким, без плям. Дайте грунтовці повністю висохнути. Вимийте кисть, валик і піддон.
{LikeAndRead}

5.

За допомогою кисті і валика нанесіть два шари фарби. Дайте фарбі повністю висохнути в перерві між нанесенням шарів. У місцях, де недостатньо фарби, нанесіть її більш товстим шаром. Вимийте кисть, валик і піддон. Видаліть плівку і чохли, як тільки фарба висохне.{/LikeAndRead}