Як пофарбувати стелі, щоб вони здавалися вище


Порада: щоб отримати прямі лінії, використовуйте мелений шнур.

У вас низькі стелі, і ви хочете, щоб вони здавалися вище, а кімната виглядала більше? Ви можете змінити вигляд вашої кімнати, просто-напросто перефарбувавши її. Якщо пофарбувати верхню частину стін в колір стелі, то кімната буде виглядати вище і просторіше.

1.


Пофарбуйте стелю світлою фарбою. Прокрасьте стики між стінами та стелею, потім проведіть смугу шириною 20 сантиметрів від стелі по всьому периметру кімнати.

2.


Ретельно прокрасьте кути між стінами.

3.

Перш, ніж приступати до наступного етапу, почекайте 24 години, щоб фарба висохла.

Заміри і наклеювання малярного скотча

1.

Відкладіть і відзначте рівень, до якого стельова фарба буде заходити на стіни. Зазвичай в колір стелі фарбуються верхні 15 сантиметрів. Цього достатньо для чіткого розмежування стелі та стін, при цьому не крадуться ні стіни, ні стеля.

2.

Ставши на драбину в кутку кімнати, відкладіть від стелі вниз 15 сантиметрів. Відзначте це відстань м'яким олівцем.

3.

Перенесіть драбину в інший кут кімнати. Поставте на іншій стіні таку ж позначку.

4.

Взявши молоток і цвях, прибийте один кінець меленого шнура до олівцевій позначці на стіні. Відпустіть інший кінець шнура так, щоб він вільно висів.
{LikeAndRead}

5.

Поверніться з драбиною в кут, з якого ви почали. Підніміть кінець меленого шнура і встаньте на сходи. Прикладіть кінець шнура до першої олівцевій позначці.

6.

Туго натягніть шнур і, смикнувши його, нанесіть один удар по стіні. На поверхні залишиться крейдяна лінія, що йде від одного кута до іншого.

7.

Стоячи на драбині, наклейте малярський скотч так, щоб він рівно прилягав до крейдяний лінії.

8.

Поробіть всі перераховані дії з іншими стінами. Зверніть особливу увагу на те, щоб в кутах кімнати кінці малярської стрічки збігалися один з одним.

9.

Пофарбуйте стіни як звичайно.

10.


Зачекайте 2 години, потім зніміть малярську стрічку.
{/LikeAndRead}