Як купувати килим


Сьогодні існує величезний вибір килимів всіх стилів і забарвлень. Ця стаття допоможе вам визначитися з їх вибором.

1.


Для початку визначтесь, який навантаженні буде піддаватися килим в тому місці, де ви хочете його покласти. Деякі килими будуть прекрасно виглядати у ванній кімнаті, але швидко прийдуть в непридатність в передпокої або вітальні.

2.


Килими можуть мати різну структуру волокон, кожна з яких має свої переваги і недоліки. Ви можете прочитати докладно в інтернеті про різні типи килимових покриттів та їх особливості, включаючи берберські, ворсисті, вовняні, акрилові, сизаль, з синтетичних волокон і поліпропілену. Килими з вовни зазвичай найдорожчі і якісні, в той час як килими з поліпропілену купують для підвалів і внутрішніх двориків.

3.

Якщо ви не можете визначитися з кольором, купіть килим нейтрального кольору. Згодом ви зможете докупити окремі кольорові килимки, які можна буде змінювати. Світлі кольори дозволять маленькій кімнаті здаватися більше, а темні кольори зроблять велику кімнату більш затишною.

4.

Якщо вам потрібен невеликий шматок ковроліну, то для початку пошукайте на розпродажах залишків. Купивши цілий рулон ви, можливо, не використовуєте його повністю.
{/LikeAndRead}