Як купувати килимове покриття


Купівля ковроліну може виявитися нелегким завданням, коли вам потрібно вибрати між десятками виробників, сотнями видів ковроліну в різних цінових категоріях. Якщо ви додасте до цього необхідність купувати інші матеріали для дому, перепланування і домашні закупівлі, це може стати справжньою трудністю. Деякі види ковроліну служать роками, в той час як інші швидко зношуються. Якщо ви зробите неправильний вибір або заплатите більше, ніж ковролін того варто, ви ризикуєте розчаруватися.

1.


Ідіть в надійний магазин. Шукайте фірму, яка націлена на довгострокові відносини з покупцем. Гідний поваги продавець - той, хто орієнтується на клієнта і гарантує якість продукції, що продається. Його ціна може бути трохи вище звичайної, але для нього буде важливо, щоб ви були задоволені. Часто килимове покриття продається за дуже низькими цінами, але це матеріал, який вам, можливо, доведеться замінити вже через кілька років. Заплатіть трохи більше, і ковролін, прослужить до 20 років.

2.


Пам'ятайте, що немає такого поняття, як «залишки». Формально цілий рулон - це вже залишок від цілого фабричного рулону. Продавець може виправдовувати низькі ціни на підставі того, що він продає залишки, але це просто ще один спосіб продати товар.

3.

Переконайтеся, що ваше килимове покриття має захист від плям. Виготовлювачі знають, що більшість домовласників надає цьому значення, та пропонують для продажу прекрасну продукцію. Враховуючи, що більшість людей чистять ковролін нерегулярно, захист від плям - дуже важлива характеристика, особливо там, де постійно ходять.

4.

Найміть фахівця, який покладе новий ковролін. Він знає, як розтягнути його по розмірах кожної кімнати, що збільшить термін експлуатації покриття. Продавець може порадити вам такого спеціаліста або може мати його в штаті співробітників.
{LikeAndRead}

5.

Переконайтеся, що підлога підготовлена до нового покриття, особливо, якщо ви вибрали висококласний ковролін. Більше того, витративши додаткову суму грошей на хорошу підстилку під ковролін, ви збільшите термін його експлуатації.

6.

Перегляньте гарантію. Більшість гарантій включають в себе тільки заміну ковроліну, але деякі гарантії покривають і його укладання. Дізнайтеся, що не включене в гарантію і не покривається нею.
{/LikeAndRead}