Як купувати шкіряні меблі


Шкіряні меблі створює в кімнаті одночасно елегантну і гостинну атмосферу. Це прекрасне вкладення грошей, тому що шкіра з часом стає тільки краще, і шкіряні меблі прослужить довше, ніж велика частина меблів, оббитих тканиною. Придбання шкіряних меблів зажадає великих вкладень грошей, тому ретельно підбирайте меблі, що відповідає вашим смакам і стилю життя.

1.


Прикиньте, яка ймовірність того, що ваші меблі буде зношуватися і рватися. Якщо у вас велика сім'я, або меблі знаходиться в кімнаті, яка часто використовується, задумайтеся про те, щоб купити шкіру середнього класу. Її легше чистити, і вона буде довше чинити опір зносу.

2.


Коли купуєте шкіряні меблі, будьте готові до недоліків шкіри. Якщо ви звикли до меблів, оббитих тканиною, то будете здивовані, побачивши на шкірі порізи і розтяжки. Це - відмінна риса шкіри, а не недолік меблів.

3.

Купуйте гарнітур з шкіряних меблів відразу, а не по одному предмету інтер'єру за раз. Шкіра - це природний продукт, якому можуть бути властиві недосконалості та різність текстури. Якщо ви будете купувати меблі поступово, колір і текстура різних предметів інтер'єру можуть збігтися.

4.

Шукайте меблі з шкіряними сидіннями на блискавці. Шкіра прослужить довше, ніж подушки для сидінь. Коли прийде час змінити сидіння, важливо, щоб ви могли легко його зняти.
{LikeAndRead}

5.

Вирішіть, скільки часу ви готові приділяти догляду за меблями. Різні типи шкіри вимагають різного догляду. Купуйте шкіряну меблі тільки в тому випадку, якщо у вас достатньо часу, щоб за нею доглядати.
{/LikeAndRead}