Як отримати віск


Віск використовується для виготовлення багатьох предметів. Але, напевно, найпопулярніший продукт з воску, який люди іноді роблять для себе самі - це воскові свічки. Якщо вас зацікавило, як їх можна зробити або як можна отримати природний віск прямо з бджолиних сот, це керівництво допоможе вам почати робити свічки або інші речі з бджолиного воску.

Отримання та підготовка воску.

1.


Нагрійте ніж, зріжте їм воскові пробочки на бджолиних стільниках і складіть їх у відро.

2.


Помістіть зрізаний вами віск у воду на ніч (краще всього використовувати дощову воду).

3.

Злийте воду з відра і помістіть віск у каструлю з нержавіючої сталі з подвійними стінками.

4.

У каструлі нагрійте і розтопіть віск. Віск плавиться при температурі 64 градуси за Цельсієм і для одержання гарного результату його не слід перегрівати.
{LikeAndRead}

5.

Акуратно видаляйте з воску сторонній сміття, який накопичується біля поверхні розплавленого воску.

6.

Дозвольте розплавленого воску охолонути, приберіть каструлю з плити. Коли віск охолоне, він затвердіє. Затверділий віск можна витягнути з каструлі і використовувати за прямим призначенням або очистити його більш ретельно. Як це зробити, читайте в наступному пункті.

Очищення воску.

1.

Використовуйте каструлю з подвійними стінками, щоб розплавити застиглий віск. Краще роздрібнити віск на дрібні частини, щоб він розплавився швидше.

2.

Закріпіть марлю на двох старих бляшаних банках або сковорідках.

3.

Зніміть каструлю з плити і ще раз видаліть сміття, плаваючий на поверхні.

4.

Злийте розплавлений віск у підготовлену вами жерстяну банку або сковороду, пропустивши його через марлю. Дозвольте воску стекти. Так ви процідіть віск, видаливши з нього сміття.
{LikeAndRead}

5.

Перелийте віск через марлю ще раз в інший жерстяну банку або сковороду.

6.

Нехай віск охолоне і затвердіє. Тепер віск можна вийняти і використовувати, щоб зробити свічки або для виробництва інших продуктів на основі воску.
{/LikeAndRead}