Як побудувати дерев'яний будинок


Брусу дають особливе відчуття затишку і єднання з природою. Хтось хотів би, щоб у нього була бревенчатий заміський будинок, який можна було б використовувати як дачу. Інші хотіли б постійно жити в такому будинку, щоб ніколи не стикатися з шкідливими хімічними речовинами, якими напхані всі сучасні будівлі. Вказівок, поданих нижче, і ви зможете побудувати по-справжньому зручний старомодний колод будинок.

1.


Визначтеся з розміром і плануванням будинку. В значній мірі обмежує фактором тут буде кількість деревини, яким ви володієте.

2.


Розпиляєте колоди так, щоб їх розмір приблизно на 60 см перевищував внутрішній розмір майбутнього будинку. Які колоди використовувати, вирішуйте самі. Для невеликого будинку краще підійдуть колоди невеликого діаметру. Викладіть на землі з колод фундамент.

3.

З'єднайте колоди за допомогою замків. Постинаєте на кожному кінці всіх колод виїмку шириною 30 см. Далі з'єднайте колоди за допомогою зроблених замків.

4.

Напиляєте рівних колод для підлоги і покладіть їх на фундамент. Колоди укладайте на відстані приблизно 60 см один від одного. Скріпіть замки. Продовжуйте укладати колоди, поки не дійдете до рівня вікон або дверей.
{LikeAndRead}

5.

Виріжте отвори для вікон і дверей, встановіть підпірки для підтримки.

6.

Побудуйте дах. Для її створення можна використовувати солому. Інший варіант - черепиця.

7.

Якщо не хочете встановлювати скляні вікна, зробіть віконниці. У цьому випадку ви зможете закрити віконний проріз при сильному вітрі. Проконопатьте зазори між колодами за допомогою глини або моху. Тепер потрібно повісити двері. Якщо у вас немає залізних петель, зробіть петлі з дерева.
{/LikeAndRead}