Як побудувати замок


Хочете успішно придушувати селянські бунти, без проблем відбивати напади ворожих сусідів або, на худий кінець, володіти воістину унікальною спорудою? Тоді вам треба побудувати замок. Середньовічні феодали зводили собі замки, щоб відбиватися від загарбників і тримати в покорі своїх підданих. У наші дні така будова послужить прекрасним захистом від нав'язливих продавців всякої всячини і, безсумнівно, стане предметом обговорення і заздрості усієї округи.

1.


Підшукайте відповідне для будівництва замку місце. За традицією це височина з прекрасним видом на околиці. Але в наш час підійде будь майданчик, де місцеві закони дозволяють зведення подібних споруд. Звичайно, доведеться подбати про оформлення всіх необхідних для цього документів.

2.


Викопайте кріпосний рів. Він послужить відмінним засобом захисту від штурмів, а крім того забезпечить вас разводимой там рибою. Глибина рову залежить від вашого бажання, але, зрозуміло, чим він глибше, тим обійдеться дорожче. Стінки викопаного рову закладіть бетоном, зміцненим пластиком або традиційним каменем.

3.

Закладіть фундамент своєї фортеці, використовуючи бетон або камінь. Якщо збираєтеся влаштувати внутрішній дворик або стіну, залиште для цього ділянку незайманої землі або насипте привезену землю поверх укладеного бетону.

4.

Зводячи стіни, укладайте камені один на інший, скріплюючи їх будівельним розчином або бетонною сумішшю. Міцність стін залежить від розміру каменів. Камені слід укладати так, щоб вони перекривали один одного. Тоді стіни будуть стійкіше.
{LikeAndRead}

5.

Споруджуючи стіни, не забудьте про такі характерні особливості замків, як віконця, бійниці і дверні отвори. Якщо хочете встановити звичайні засклені вікна, вам доведеться встановлювати їх в рамах замість традиційних для фортець великих отворів.

6.

Для зведення даху використовуйте дерев'яні балки, а краще камені, які послужать додатковим захистом від лучників, обсипають вашу фортецю при штурмі запальними стрілами. Коли дах буде готова, заберіть на саму верхню точку споруди та помахайте там прапором. Адже тепер ви - власник власного замку!
{/LikeAndRead}