Як почистити люстру


Колись ви купили прекрасну люстру, яка додала вашому інтер'єру елегантності і освітила вашу кімнату. Але, я думаю, ви не замислювалися про необхідність мити люстру, коли купували її або коли переїжджали в будинок, де люстра вже висіла. Ви трохи втрачені і розгублені? Ось кілька нових способів почистити люстру.

1.


Обережно зніміть люстру, стоячи на міцному стільці, сходах або підставці. БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ. Я підкреслюю це ще раз. Обов'язково приберіть дроти, гвинти і т.д.

2.


За допомогою нелохматящейся тканини очистіть всі металеві та скляні частини люстри.

3.

Якщо ваша люстра дуже брудна, і вам не вдається очистити бруд ганчіркою, спробуйте замочити кожне скельце в медичному спирті на 20-40 хвилин. Якщо є необхідність, залиште ці скельця на спирті на цілу годину. Якщо скельця не можна зняти з люстри, спробуйте протерти їх ганчіркою, змоченою у спирті.

4.

Тепер надіньте рукавички з нелохматящейся тканини і протріть кожне скельце-якою тканиною, типу мікрофібри. Завдяки рукавичок, на скельцях не залишиться відбитків пальців.
{LikeAndRead}

5.

ОБЕРЕЖНО повісьте люстру. Тепер можете насолоджуватися і захоплюватися прекрасною люстрою. Запросіть сусідів до себе, щоб похвалитися чудово виконаною роботою.
{/LikeAndRead}