Як перетворити свою спальню в оазис


Після важкого дня немає нічого кращого, ніж усамітнитися в спокійному місці, яке б Ви могли назвати Вашим власним. Вам зовсім необов'язково проводити ніч в дивовижному готелі або відвідувати дорогий спа-салон. Ця стаття дає пораду, як перетворити Вашу спальню в Ваш персональний оазис.

1.


Відмовитися від суєти
Виберіть день, щоб зосередитися повністю на зміні своєї спальні. Візьміть сміттєву корзину і приберіть увесь непотріб. Зберіть брудні тарілки, склянки і все, що не відноситься до цієї кімнаті, і поверніть це все на законні місця. Перекладіть старі газети, журнали, рахунки, документи, рецепти і т.д. в коробку для речей, які необхідно розібрати пізніше. Перенесіть цю коробку з домашнього простору в більш відповідне офісне простір. Не намагайтеся відсортувати всі зараз, сконцентруйтеся на більш актуальних проблемах. Якщо Ви хочете, щоб Ваша спальня була оазисом, необхідно проробити невелику роботу!

2.


Розвісьте ВРЮ ОДЯГ
Приберіть в шафу одяг, яка може бути звалені в купу на краю Вашого ліжка або на стільці. Віднесіть весь брудний одяг у пральню, щоб випрати її пізніше. Якщо у Вас немає відповідного місця, обміркуйте можливість передати деякі речі на благодійність. Відберіть речі, які Вам більше не підходять або малі, і приберіть їх у сумку або коробку, надписавши адресу благодійної організації. Зателефонуйте, щоб негайно забрали або заїхали за одягом пізніше.

3.

ЗНІМІТЬ ПОСТІЛЬНА БІЛИЗНА
Зніміть стьобана ватяна ковдра і простирадла з ліжка і все виперіть. Використовуйте спрей для тканини, щоб освіжити Ваш матрац, до того, як застелити ліжко чистими простирадлами. Якщо Ви користуєтеся старим маленьким вовняною ковдрою і тонкими подушками, Ви, може бути, захочете обміркувати покупку пари нових подушечок і нового стьобаного ватного ковдри. Виберіть щось, що підходить Вашим стильовим перевагам і спокійним тонам, щоб допомогти створити мирну атмосферу в своїй спальні. Додайте багато пишних подушок. Ви можете знайти недороге постільна білизна в інтернет-магазинах і супермаркетах.

4.

Приберемо ПОЛ
Приберіть з підлоги всі відходи і речі, які створюють враження захаращеності. Ви ж не хочете, щоб ваше місце продовжувало залишатися вмістилищем різних відходів. Дитячі іграшки не відносяться до Вашого індивідуальним простору. Встановіть кордону і навчіть Ваших дітей поважати той факт, що це Ваша кімната, а не їх територія для ігор. Ретельно очистіть підлогу і пропилососьте килим. Відкрийте вікно і провітріть кімнату.
{LikeAndRead}

5.

ТРИМАЙТЕ ПОВЕРХНІ У ЧИСТОТІ
Зберігайте речі на своїй тумбочці і на нічному столику по мінімуму. Помістіть всі прикраси в красиву коробочку зверху Вашої шафи. Проста лампа і будильник допоможуть зберегти Ваш нічний столик чистим і привабливим. Тримайте в простому дерев'яному прикрашеному ящику всі речі: ключі, дрібниця, або інші дрібні речі, які Ви можете дістати зі своїх кишень ввечері. Також добре б тримати журнал або простий органайзер поруч з ліжком, щоб записувати перед сном всі ідеї і завдання. Спальня повинна бути тим місцем, в якому навчаєшся ясно думати.

6.

ДОДАЙТЕ ОСОБЛИВІ ДЕТАЛІ
Зараз, коли Ваша кімната очистилася від усього сміття та непотребу, Ви можете додати спеціальні деталі, які обов'язково принесуть Вам задоволення в кінці дня. Розмістіть на стінах трохи декорацій, простих і приємних для очей. Прикраса для вікон, в яке входять і світлі легкі фіранки, розбавлять обстановку. Арома-терапія надзвичайно заспокоює почуття, і ароматичні свічки або ароматична суміш завжди додадуть приємні відчуття. Палаюче ефірне масло - ще одна можливість створити мирну атмосферу у Вашій спальні. Ви можете знайти чудовий природний аромат у Вашій місцевій аптеці або магазині сувенірів.

7.

Залиште всі ЗА ДВЕРИМА
Коли Ви заходите в свою спальню - дуже важливо залишити якомога більше щоденного стресу і занепокоєння за дверима. Вам необхідно відпочити і відновити свої сили вночі так, щоб вранці бути у відмінній формі. Якщо Ви поставите в главу кута зміст Вашої кімнати в чистоті й акуратності, і потім почнете проводити час, розслабляючись - Ви незабаром почнете отримувати справжню користь від створеного оазису у Вас в спальні.{/LikeAndRead}