Як залучити удачу


Напевно, кожен з нас не раз чув розповіді про те, як хтось у черговий раз здобув перемогу, вважаючи таких людей везунчиками. Але ми не замислюємося над тим, скільки зусиль вони докладають, щоб привернути до себе удачу.

1.


Якщо ви збираєтеся на зустріч з незнайомою людиною або плануєте піти на громадський захід, очікуйте цього з радістю. Налаштуйтеся на краще, намагайтеся витягти з зустрічі користь, знайомлячись з людьми для співпраці.

2.


Прислухайтеся до своїх внутрішніх відчуттів. Якщо у вас виникло відчуття, що вам слід щось зробити, прийміть для цього заходи. Якщо ви відчуваєте, що вам слід зробити дзвінок або направити розмову в певне русло, зробіть це. З подивом говорите щось на кшталт "Це ніколи б не сталося, якби ...".

3.

Не забувайте про переваги. Чим більше ви приймаєте участь у конкурсах, тим більше шансів у вас перемогти. Беручи участь у придатному заході в наступний раз, будьте впевнені у своїй перемозі. Скористайтеся нагодою, будь то акція в супермаркеті або веб-сайт, що пропонує подорож.

4.

І, нарешті, якщо у вас є великі надії, відбудуться великі зміни. Ставтеся до життя менш суворо, і як свідчить стара приказка "Не витрачайте багато часу і сил на дрібниці".
{/LikeAndRead}