Як прикріпити вішалку


У магазинах можна знайти кілька видів вішалок. Головне в їх кріпленні на стіну - це переконатися, що вішалка щільно прилягає до стіни. Вішалки, які монтуються на стіну, мають попередньо просвердлені отвори, в які вставляються кріплення. Прикріпити вішалку до стіни можна менш ніж за годину.

1.


Виміряйте відстань між отворами для кріплень. Скористайтеся рулеткою, щоб визначити відстань між попередньо просвердленими отворами на задній частині вішалки. Відміряйте відстань від вішалки до підлоги і зробіть на стіні позначку олівцем. Тут буде перший отвір. Від нього відміряйте відстань, на якому повинно знаходитися другий отвір і зробіть позначку олівцем. Тепер відміряйте відстань від цієї позначки до підлоги. Перевірте, щоб друга відмітка знаходилася на одному рівні з першої відміткою. Повторюйте ці дії, поки не позначите на стіні всі місця, де потрібно зробити отвори.

2.


За допомогою рівня перевірте, щоб вішалка висіла рівно. Прикладіть його до стіни в горизонтальному положенні. Він повинен перекривати всі відмітки, зроблені олівцем. Якщо бульбашка в рівні знаходиться не по центру, подправьте розташування позначок.

3.

Щоб просвердлити отвори на місцях зроблених позначок, скористайтеся дрилем зі свердлом потрібного розміру. У кожний з отворів вставте кріплення відповідного діаметру. Головки кріплень забивайте молотком так, щоб вони зрівнялися з поверхнею стіни. Якщо вішалка кріпиться до стійок, використовуйте кріплення для пустотілих стін.

4.

Попросіть кого-небудь потримати вішалку, поки ви будете кріпити її до стіни. У кожне кріплення вставте по шурупу. Візьміть дриль зі свердлом з плоскою головкою, щоб затягнути шурупи.
{/LikeAndRead}