Як проектувати меблі


Покупка меблів може стати справжнім випробуванням - біганина по магазинах з образом ідеальної меблів в голові, сподіваючись, що знайдеш щось підходяще для твого будинку. Чому б замість цього не висловити свої ідеї на папері і не створити власну меблі? Проект - найбільш важлива частина в процесі створення меблів. Чим краще проект - тим простіше буде збірка.

1.


Гарненько продумайте - якою буде ваша нова меблі. Враховуйте стиль вже наявної в будинку меблів і намагайтеся дотримуватися його. Не перестарайтеся з дизайном: придумуйте такі меблі, яку після зможете побудувати. Конструктивні особливості меблів можна подивитися на спеціальних веб-сайтах або журналах по роботі з деревом.

2.


Виміряйте місце, яке ваша меблі буде займати, і визначте її максимальні розміри.

3.

Виберіть матеріал, з якого буде зроблена меблі, її обробку і колір.

4.

Вивчіть рекомендації з ергономічним стандартам меблів. Використовуйте ці стандарти при проектуванні вашої меблів. Наприклад, якщо всі члени вашої родини зростанням нижче середнього, зробіть книжкову шафу трохи нижче.
{LikeAndRead}

5.

Почніть малювати меблі на папері. Зобразіть кімнату, де розташується нові меблі. Позначте розміри нового вироби. Тривимірне зображення дозволить найбільш повно показати вашу задумку. Ви також можете намалювати, як буде виглядати ваша меблі з усіх ракурсів - спереду, ззаду і з обох боків.

6.

Додайте в проект деталі. Наприклад, додатковий паз додасть зайву опору вашої книжкової полиці. Після намалюйте стрілки і позначте розміри кожної окремої частини. Чим точніше будуть ваші розрахунки, тим легше буде робити меблі.
{/LikeAndRead}