Як розвішувати плакати


Плакати, як і інші твори мистецтва, використовуються для прикраси голих стін. Декоративний характер багатьох плакатів дозволяє використовувати їх для прикраси будь-якої кімнати. Вибір способу прикріплення плакатів залежить від виду стіни і поверхні, на яку ви намагаєтеся прикріпити плакат. Ви можете успішно повісити плакат на пофарбовані поверхні, шпалери, дерево або метал, вибравши правильний спосіб кріплення.

Підвішування плаката

1.


Виберіть спосіб кріплення. Кнопки - найнадійніший спосіб, який дозволить прикріпити плакат так, щоб він не впав. Якщо ви не хочете залишати отворів на стіні, то можете використовувати спеціальний клей-пластилін для плакатів, монтажну стрічку або скотч. Клей-пластилін дуже ефективний, проте може залишити на стіні жирні сліди. Двосторонній скотч не залишить слідів на стіні, але зашкодить плакат, коли ви будете його знімати. Хороший вибір - спеціальний скотч для плаката. Він підійде для будь-яких поверхонь, крім шпалер.

2.


Очистіть стіну. Якщо ви використовуєте замість кнопок клейку стрічку, очистіть стіну там, куди збираєтеся повісити плакат. Використовуйте медичний спирт і ватний диск або паперовий рушник, щоб видалити бруд з області і дозволити їй висохнути протягом декількох хвилин.

3.

Виберіть на стіні місце, де ви зможете повісити свій плакат. Використовуйте рейсшину або лінійку, щоб позначити, де ви хочете розмістити кути. За допомогою олівця зробіть крихітні позначки, щоб відзначити потрібний вам ділянку.

4.

Перевірте, чи немає на плакаті загинів або заломів. Якщо вони присутні, складіть або скрутіть плакат у зворотному напрямку і почекайте, поки він не стане рівним.
{LikeAndRead}

5.

Якщо в якості способу кріплення ви вибрали скотч, приклейте його до кожного кутку. Якщо плакат великий, то додайте додаткові смужки по краях. Не варто поки знімати іншу частину двостороннього скотчу. Якщо ви використовуєте клей-пластилін для плакатів, приклейте невеликі кількості його до кожного кутку і посередині кожної зі сторін.

6.

Повісьте плакат. Вирівняйте його за вашими олівцевим позначок. Якщо ви використовуєте двосторонній скотч, видаліть захисне покриття і притисніть плакат клейкою частиною до стіни, зверху до низу. Якщо ви використовуєте кнопки, вирівняйте плакат по олівцевим відмітками і прикріпіть плакат, спочатку верхні його куточки, потім нижні. Якщо ви використовуєте клей-пластилін, притисніть до стіни ті місця, де знаходиться клей-пластилін, зверху до низу.
{/LikeAndRead}