Як самостійно зшити фіранки


Коли ви шиєте фіранки самостійно, ви можете підібрати їх до інтер'єру кімнати, а не вішати на вікно готові фіранки, з тих, що є в наявності в магазині. Відвідайте місцевий магазин тканин і підберіть ідеальний відтінок, який буде гармоніювати з кольором меблів і стін, дістаньте стару швейну машину з шафи і приступайте до роботи.

Підготовчі роботи

1.


Виміряйте вікно по горизонталі і по вертикалі. Помножте ширину на 2, а до висоті додайте 20-25 см, щоб купити необхідну кількість тканини.

2.


Вирушайте в магазин тканин і купіть необхідну кількість матеріалу. Будьте обережні при купівлі тканини з малюнком, так як вам, можливо, буде потрібно придбати більшу тканини, щоб правильно сумістити малюнок на фіранках.

3.

Виперіть тканину перед крою, щоб усадка матеріалу не перешкодила в подальшій роботі.

4.

Відріжте тканина, спираючись на розміри вікна. Переконайтеся в тому, що ви відрізали тканина прямо, щоб тканина була ідеально рівною.

Процес шиття

1.

Підігніть тканина зверху і знизу на 3,5 см. Повторіть цю дію ще раз і заколіть отриманий підгин швейними шпильками. Прошийте його, щоб тканина не обшарпаний.

2.

У верхній частині полотна підігніть тканину на 7-10 см, залежно від розмірів вашого карниза. Прошийте підгин двічі: у внутрішнього краю і на 2,5 см від верху. У проміжок між швами вставте карниз.

3.

Одягніть фіранки на карниз і повісьте їх на вікно.
{/LikeAndRead}