Як згортати сорочку по-японськи


Японія, східно-азіатська нація, володіє багатою культурою. Одна з давніх японських традицій - традиція правильного складання сорочки. Можливо, тут вплинуло мистецтво орігамі або спритні руху карате. Складання сорочки по японському методу - це заспокійливу вправу.

1.


Сидите на колінах на підлозі, акуратно розкладіть сорочку перед собою, так, щоб комір сорочки був направлений направо. Тримайте свої долоні распрямленнимі і поверненими назовні, так, щоб ваші великі пальці дивилися вгору. Знайдіть центральну точку сорочки і використовуйте свою руку так, щоб зробити складку в середній секції. Почніть з дальньої частини сорочки в пахвовій частині, направляючи руку у напрямку до себе, під іншим рукавом сорочки.

2.


Защипніть частина сорочки з далекого кінця згину лівою рукою, за 5-7 сантиметрів від краю сорочки. Проведіть правою рукою направо, у напрямку до коміра сорочки, проводячи паралельну лінію від своєї лівої до своєї правої руки. Защипніть комірний край своєю правою рукою.

3.

Зберігайте свій захват, перехлестнув праву руку поверх лівої в напрямку точки, де сорочка розорюється на талії. Тримайте комір в руці і зачепите нижній край сорочки вздовж розкриття сорочки на талії, знову на 5-7 сантиметрів від кінця.

4.

Підніміть сорочку і просто свої розправте руки. Щоб закінчити процедуру складання, опустіть вільний рукав на підлогу і поверніть сорочку вдвічі поверх верху рукави. Тепер ваша сорочка має бути ідеально складеній.
{/LikeAndRead}