Як зробити акцентну стіну


Акцентна стіна здатна додати візуальної глибини і теплоти вашій кімнаті.

Чи хочете ви, щоб в одній з кімнат вашого будинку була акцентні стіна? Пофарбувати одну зі стін у колір, відмінний від кольору інших стін або, може бути намалювати смуги не важко. Можна зробити кімнату «так собі», а можна - кімнату «о-го-го!» Почнемо.

1.


Вирішіть, яка зі стін вашої кімнати підходить найкраще. Іноді це стіна з вікном, яке занадто мало або, може бути, камін, яка не дуже вам подобається. Або пофарбована «панель» від стіни до стіни над раковиною в кухні. Я пофарбував в контрастний колір стіну у ванній.

2.


Я використовував «замшеве» фарбу Ralph Lauren. Ця фарба має зернисту текстуру і це робить її ідеальною для акцентної стіни. Переконайтеся, що стіна чиста і закладіть всі тріщини і отвори. Прочитайте інструкцію, написану на упаковці з фарбою. Але спочатку нанесіть фарбу валиком на невелику ділянку стіни, а потім пензлем розітріть фарбу в різних напрямках, як би малюючи невеликі літери «х». Зафарбовуйте такі х-образні ділянки, поки не закрасите всю стіну. Наклавши два шари, ви отримаєте в результаті стіну, яка виглядає, як справжня замша. В інструкціях до фарби Ralph Lauren все дуже добре і детально описано.

3.

Звичайно, не обов'язково використовувати фарбу «під замшу» - будь-яка контрастна фарба підійде. Я вибирав колір, відштовхуючись від кольорів і відтінків, які вже були в кімнаті. Мені дуже подобається акцентні стіна. Всі інші стіни пофарбовані в нейтральні кольори, і несподівано ... Ух ти! Теплий, приємний колір однієї зі стін ...
{/LikeAndRead}