Як зробити балдахін


Ліжко з балдахіном створює відчуття розкоші в будь-якій спальні. На жаль, більшість з них дуже дорогі. На щастя, ви можете зробити балдахін власними руками, за допомогою тканини і гачків перетворивши ліжко в розкішне ложе.

1.


Для початку зніміть всі мірки. Позначте місце кожного кільця або гачка. Розмічаючи місця розташування кілець, відступите 5 см. від кутів ліжка, так щоб завіси спадали з ліжка. Виміряйте відстань між кільцями, а також виміряйте висоту стелі.

2.


Купуйте матеріали. Ви можете вибрати будь-який вид кілець, який вам сподобається, або піти в місцевий спеціалізований магазин і вибрати красивенькие гачки для штор. Тканини вам знадобиться 4 відрізу для вертикальної драпірування, довжина якої буде від стелі до підлоги плюс 31 см. Вам також знадобиться 4 відрізу тканини для горизонтальної частини балдахіна. Довжина цих відрізів дорівнює подвоєному відстані між кільцями. Виберіть тканину, яка підійде до вашого інтер'єру і буде драпіруватися.

3.

Прикріпіть кільця або гачки. Пам'ятайте, що, перш ніж встановлювати кільця, потрібно прикріпити гачок до стіни для додаткової підтримки.

4.

Повісьте тканину. Спочатку прикріпіть горизонтальні частини балдахіна. Прив'яжіть кожен кінець до кільця або гачкам, так щоб вийшов прямокутник з тканини, спадаючий зі стелі. Для вертикальних відрізків просто зав'яжіть один кінець на гачку і приспустити драпіровку, збираючи її знизу ліжка.
{/LikeAndRead}