Як зробити декоративний вінок


Створення декоративного вінка - це веселе і недороге заняття. Також це прекрасний спосіб прикрасити будь-яку кімнату вашого будинку. Декоративний вінок можна повісити на парадну або задні двері. Також його можна повісити на стіні в кухні або їдальні, а ще в спальні над ліжком. Існує маса способів застосування декорованого вінка, також як і способів його декорування. Незалежно від того, який саме ви оберете, наступні кроки вам допоможуть у виконанні цього завдання.

1.


Виберіть основу для вінка або зробіть її самі. Взимку ви можете взяти для основи гілки сосни або зробити основу з гірлянди. Вінки з виноградної лози знайти легко, а солом'яні вінки можна купити в магазинах.

2.


Виберіть 3 основних елементи вашого вінка. Вам знадобляться стрічка, рослинний елемент і прикраси. В якості рослинного елемента можна взяти гілочку весняних квітів або гілочку зимових ягід. В якості прикрас для вінка підуть банти, різні дрібнички, такі як мініатюрні подарункові коробочки або, можливо, маленькі великодні кролики, якщо за вікном весна.

3.

Прикріпіть стрічку до задньої частини вінка і продовжуйте обмотувати її навколо нього, поки стрічка не досягне початкової точки.

4.

Додайте квіткові гілочки до вінка, надаючи їм ту ж форму, що й у вінка, і підгинаючи їх краї, щоб вони добре до нього прилягали. Якщо хочете, можете капнути трохи гарячого клею.
{LikeAndRead}

5.

Прикріпіть прикраси. Але не треба вішати занадто багато всього. Прикріпіть їх клеєм або чимось іншим, щоб вони добре трималися на вінку. Вінок буде дуже мило виглядати, якщо ви прикріпіть одне велике прикраса і 2-3 маленьких.
{/LikeAndRead}