Як зробити декоративний молдинг


Декоративний молдинг - найскладніший вид обробки, встановлювати через складнощі вирізання кутів, коли він огинає зовнішні кути або складається у внутрішніх кутах. Декоративний молдинг за визначенням знаходиться на верху стіни, під нахилом так, що він заходить горизонтально в кут, де стіна переходить в стелю. Так що коли ви робите надрізи для кутів, ви повинні враховувати не тільки нахил вертикального кута, а ще й нахил горизонтального кута для молдінга. Ось для чого були винайдені торцеві пили. Вони спрощують цю задачу, але все-одно вимагають розумових зусиль.

1.


Виміряйте відстань від вашого першого кута вліво і візьміть шматок, який буде трохи більше вашого відміряють відстані.

2.


Встановіть вертлюг на вашу пилку під кутом 45 градусів за годинниковою стрілкою (зліва від вас, так як ви знаходитесь обличчям до лезу). Нахиліть лезо на 45 градусів вліво.

3.

Покладіть шматок на пилку, праворуч від леза (щодо вас). Покладіть його плазом, особою догори, верхнім краєм молдінга до себе і нижнім краєм до огорожі. Відріжте.

4.

Відріжте праву сторону кута, поверніть лезо проти годинникової стрілки (праворуч від вас) на 45 градусів, але знову ж з нахилом вліво. Візьміть новий шматок молдінга, покладіть точно так само, як перший, праворуч від леза, тільки розташуйте його так, щоб верхня частина обробки була спрямована до леза, замість нижньої. Відріжте.
{LikeAndRead}

5.

Відміряйте і відріжте решта кінці кожної з двох зовнішніх частин кутів, щоб вони підходили до стін, вимірюючи від найкоротшою внутрішньої частини пилки на зворотному боці кожної частини. Підставте частини в горизонтальні кути, де стіна переходить в стелю так, щоб ширина прольоту приховувала цю лінію. Зістикуйте два відрізаних пилкою шматка один до одного на зовнішньому вугіллі. Прикріпіть до стіни рідкими цвяхами.

6.

Відріжте ваші внутрішні кути за тією ж схемою з такими змінами: З правого боку внутрішнього кута, поверніть лезо пилки на 45 градусів пртів годинникової стрілки (праворуч від вас), нахиліть лезо на 45 градусів ліворуч від вас, і покладіть шматок горілиць ліворуч від леза з верхньою частиною вироби проти огородження пили. Для лівого боку поверніть пилку на 45 градусів вліво, залишивши нахил вліво, і покладіть шматок так, щоб нижня частина (а не верхня) впиралася в огорожу.

7.

Прикріпіть шматки до внутрішнього кута стіни так само, як і до зовнішнього, за винятком того, коли ви вимірюєте задню частину виробу, дотримуйтесь від лінії обрізу до дальньої точки, а не ближній.
{/LikeAndRead}