Як зробити домашній фонтан


Всім відомо, що вода має заспокійливу і розслаблюючу дію. Встановіть невеликий фонтан у вашому будинку, який буде нагадувати вам про літній відпочинок на березі моря. Відтворіть ці спогади в мініатюрі. Яким буде цей фонтан, залежить тільки від вашої фантазії і творчого потенціалу. Якщо ви хочете дізнатися, як самостійно зробити такий фонтан у себе вдома, прочитайте цю статтю.

1.


Виходите з розмірів бюджету. Якісний насос з регулюванням води коштує близько 600 руб. Дешевші насоси досить галасливі і, як правило, невеликого розміру, настільні. Пройдіться по магазинах, що пропонують товари для саду або пошукайте в інтернеті. Для резервуара підійдуть недорогі пластикові ванни, відра, керамічний посуд. Все це можна придбати у відділах товарів для дому. Якщо вам дозволяє бюджет, можете купити вже готовий комплект, до якого входять скульптура і насос.

2.


Виберіть відповідне місце для вашого фонтану. Це може бути простора сонячна кімната, відкритий внутрішній двір або сад. Візьміть до уваги, що готовий, фабричний комплект буде відмінно виглядати в будь-якому місці і до того ж він не потребує доопрацювання, на відміну від зібраного самостійно.

3.

Розміщувати такий фонтан потрібно поряд з розеткою, щоб привести в дію насос. Враховуючи, що діти або домашні тварини можуть випадково розплескати воду з фонтану, поверхня підлоги не повинна бути покрита килимом.

4.

Визначтеся зі стилем вашого фонтану.

Деталі фонтану можуть бути строгими, хитромудрими, симетричними, виконаними в етнічному стилі, жартівливими або близькими до натуральних, природним. Слід врахувати, що від потоку води, яка витікає з риби або жаби, набагато більше шуму і бризок, ніж від води, що тече по поверхні. Якщо ви збираєтеся встановлювати фонтан у приміщенні, однозначно краще віддати перевагу другому варіанту.
{LikeAndRead}

5.

Як вже було сказано вище, в якості резервуара можна використовувати відро, керамічний горщик або ж придбати вже готовий фонтан у магазині. Резервуар повинен бути досить широким, щоб вміщати розбризкувати потоки води.

6.

Поза приміщення фонтан можна зробити самостійно, встановивши його на височині, використовуючи звичайне відро, приховане за скелею. У будинку такого ж ефекту можна домогтися, використовуючи керамічний посуд. Прикрасьте фонтан за допомогою спеціально підібраних каменів, скель, коралів. Все це в широкому асортименті можна придбати у відділах товарів для акваріумів.

7.

Додайте насос і пластикову трубку. Розміщувати насос потрібно в тому місці, де він найменше помітний, але так, щоб його фільтр очищався. У якісних насосів, як правило, є регулятор води і що дуже важливо, фільтри у таких насосів легко очищаються.

8.

Для простого фонтану, зробіть отвір у пластиковій кошику. Помістіть насос в горщик. Заповніть ємність дрібними каменями, тим самим ви закріпіть насос. Такі камені у величезному асортименті можна знайти у відділах товарів для дому і саду.

9.

Отже, ви встановили фонтан. Тепер потрібно наповнити його водою. Увімкніть насос. Направте струмінь води. Тримайте поблизу рушник, на той випадок, якщо вода розплескати. Відрегулювавши струмінь, долийте води в резервуар. Насолоджуйтеся вашим фонтаном!{/LikeAndRead}