Як зробити лампу


Ви можете зробити красиву і потрібну електричну лампу з легкодоступних матеріалів і електричних проводів. Ви можете протягнути дроти через пляшку, вазу, коробку і навіть через кілька коробок або книг. Лампа являє собою проводи й корпус, а абажур можна купити в універмазі або в магазині розпродажів. Різні предмети для лампи можна купити в магазині побутових товарів або в магазинах, де торгують предметами мистецтва, також там можна купити і корпус для лампи, який підійде до вибраного вами абажуру. Можна купити всі частини окремо. Даний посібник навчить вас зібрати лампу, корпус якої зроблений з пляшки або вази.

Як зробити лампу

1.


Просвердлите отвір у вазі.

Міцно тримайте вазу так, щоб вона залишалася на одному місці і просвердлите в ній дірку для проводу.

2.


Установка дроти.

Протягніть кінці проводів через пророблене вами отвір, витягніть далі і Протягніть їх через кріпильну трубку (якщо ви хочете використовувати її), кріпленню для абажура (якщо він у вас буде) і з'єднайте їх із патрону.

3.

Прикрутите один провід білого кольору до білого або посріблений болта в патроні лампи, а інший дріт до другого (зазвичай більш темному за кольором) болта. Переконайтеся, що обидва дроти міцно утримуються головками болтів. (У деяких ламп патрон вже встановлений).

4.

Насипте піску або покладіть щось в підставку лампи, щоб збільшити її вагу. Приймайте до уваги габарити підставки.
{LikeAndRead}

5.

Встановіть кріплення для абажура (якщо воно є) і підстава патрона на кріпильну трубку; якщо потрібно, закріпіть її клеєм біля основи.

6.

Установка кріплення для абажура.

Якщо ви вирішили встановити кріплення для абажура, надіньте втулки на важелі, притисніть важелі один до одного так, щоб вони з'єднувалися біля основи кріплення й нижче втулок, щоб зафіксувати кріплення.

7.

Встановіть абажур: залежно від того, який у вас абажур, він може встановлюватися або прямо на лампочку, або на штифт з різьбленням, в будь-якому випадку це буде останнє, що вам залишається зробити.
{/LikeAndRead}