Як зробити лампу-1


Про звичайну лампу ми найчастіше забуваємо, тим не менш, це важливий елемент інтер'єру, який не тільки освітлює кімнату, але і додає настрій. Зробити лампу самостійно досить просто, крім того ви зможете прикрасити її виходячи з вашого стилю інтер'єру. Знання про те, як підключати дроти і під'єднати лампочку дозволять вам зробити лампу за своїм власним смаком.

1.


Підберіть об'єкт, який відповідає вашим декораторським задумам і підходить за розміром для створення на його основі лампи. Використовуйте пустотіла предмет або те, що можна легко просвердлити, наприклад вазу або щось дерев'яне. Переконайтеся, що даний предмет буде досить стійким, навіть якщо ви його утяжелить, приробивши зверху абажур.

2.


Ретельно виміряйте висоту об'єкта і придбайте патрон зі шнуром необхідної довжини. Враховуйте, що вам необхідно буде ще дотягнути шнур до розетки, підберіть стиль каркаса або основи для абажура виходячи із стилю самої лампи.

3.

Виберіть абажур, який буде гармоніювати з самою лампою і з навколишнім інтер'єром. Його розмір і вага повинні розраховуватися не тільки з естетичної точки зору, але і з урахуванням того, не перекине Чи він лампу. Щільність тканини і її склад будуть грати свою роль у висвітленні, гра з тінями допоможе скорегувати кількість світла від лампи.

4.

Протягніть шнур від патрона зверху вниз крізь підставу лампи і через поглиблення в його дні. Укрутіть лампочку і переконайтеся, що все працює як слід. Встановіть абажур, закріпіть його основу на патроні і насолоджуйтеся індивідуальним штрихом, який ви привнесли в свій будинок.
{/LikeAndRead}