Як зробити макет розташування меблів у кімнаті


Хочете знати, чи поміститься новий диван, який ви тільки що купили у вашій вітальні? Або, може бути, ви просто хочете зайнятися перестановкою меблів у вашій спальні? У будь-якому випадку, просто виділіть декілька вільних хвилин, візьміть олівець, лінійку і складіть макет, який вам дуже допоможе в цьому. Перед тим, як привести додому той чудовий диван, який ви знайшли, потратьте декілька хвилин, щоб переконатися, що він поміститься у вашій кімнаті.

1.


Виміряйте кімнату. Зробіть виміри кожної стіни в кімнаті. Перенесіть їх на папір, зменшивши масштаб, прийнявши 1 метр за 10 см. Зробіть те ж саме з усіма вікнами та дверима в кімнаті. Вкажіть, в яку сторону двері відчиняються, щоб уникнути очевидних помилок.

2.


Виміряйте кожен предмет меблів, який ви збираєтеся помістити в цій в кімнаті. Виріжте з паперу зменшений шаблон меблів (10 см = 5 мм). Підпишіть кожен шаблон. Не забудьте включити сюди підлогові світильники, якщо ви плануєте використовувати їх для додаткового освітлення.

3.

Розставте меблі в просторі макета кімнати на папері. Наведіть її, поки не знайдете розстановку, яка на ваш погляд найкраще. Не забувайте залишати вільний простір навколо кожного предмету меблів, щоб забезпечити вільне пересування. Залиште невеликий зазор між меблями і стінами.

4.

Якщо ви займаєтеся декоруванням громадського місця, наприклад, ресторану, не забудьте залишити достатньо місця для переміщення і пересування стільців. Не забувайте враховувати можливість пересування столів, а також виділіть місце під стійку метрдотеля або адміністратора.
{LikeAndRead}

5.

Витратьте достатню кількість часу, поки ви не будете повністю задоволені розміщенням меблів і організацією вільної зони. Коли ви закінчите роботу з макетом, можете приступати до декорування житлового приміщення.
{/LikeAndRead}