Як зробити покривало на софу


У даній статті ви дізнаєтеся, як можна додати вашій софі вигляд нової, використовуючи недорогі матеріали, начебто простирадла. А також як вписати старі меблі в новий інтер'єр, просто накривши її відповідним за кольором або контрастним шматком тканини. Навіть якщо ви не вмієте шити, є способи задекорувати вашу софу і надати їй зовсім новий вид.

1.


Відійдіть в сторону і уважно подивіться на вашу софу. Вона абсолютно не вписується в новий дизайн, який ви тільки недавно привнесли в вашу кімнату або ж виглядає поношеного, але ви не можете дозволити собі покупку нових меблів? Перше, що вам необхідно вирішити, це як саме ви хочете, щоб вона виглядала. Яким саме матеріалом ви б хотіли її накрити? Існує безліч недорогих способів задекорувати вашу софу, навіть якщо ви зовсім не вмієте шити. Ви можете використовувати покривало, простирадло або купити відріз матеріалу з відповідним малюнком і текстурою. Чи хочете ви декорувати софу повністю або ж просто накрити покривалом, щоб змінити її зовнішній вигляд? Чи варто софа біля стіни або ж необхідно закрити і задню стінку теж?

2.


Якщо софа стоїть навпроти стіни, необхідно виміряти її довжину. Щоб виміряти висоту, почніть від верхнього краю задньої стінки, потім через подушки і потім до підлоги. Якщо ви хочете використовувати простирадло, найкраще буде придбати двоспальне. При цьому ви зможете загорнути її за задню стінку, з боків подушки і залишити ниспадать до підлоги. Якщо вона виявиться занадто довгою, надлишок можна подоткнуть в подушки, або ж обрізати звисає до підлоги край і обробити його. Переконайтеся, що ви залишили достатній запас тканини для припусків і обробки. Подоткніте частина покривала з боків софи і залиште інше для драпірування ручок. Те ж саме ви можете зробити, використовуючи ковдру, тільки при цьому вигляд буде масивніше. Дуже зручно використовувати простирадло або покривало, так як їх можна легко зняти і випрати.

3.

Якщо ви хочете зробити покривало на софу трохи професійніше, після того, як ви поклали основне покривало, виміряйте внутрішній і зовнішній розмір ручок. Додайте 60 сантиметрів. Нехай в результаті у нас вийшло 120 сантиметрів. Візьміть чотири смуги відповідного матеріалу, шириною 10 сантиметрів і довжиною 120. Зігніть навпіл і прошийте по зовнішньому краю. Зашийте один кінець. Виверніть на обличчя. Ви можете використовувати портативну швейну машинку або ж вручну пришити смуги до краю ручки за подушкою і до задньої стінки по зовнішньому краю. Простягніть їх вперед і зав'яжіть на передній стороні ручки красивий бант. Чи не правда симпатично виглядає?

4.

Якщо вам необхідно накрити софу повністю, виміряйте всі, включаючи і задню стінку. Якщо розмір занадто великий для стандартної простирадла або покривала, ви можете купити просто тканину. Коли ви накриє задню стінку софи, зафіксуйте тканину під днищем за допомогою оббивних цвяхів. А потім робіть також, як описано в першому пункті. Якщо ви хочете надати софі більш стандартний вигляд, ви можете скористатися оббивними цвяхами і на передній стінці.
{LikeAndRead}

5.

Якщо ж ви хочете лише злегка декорувати софу, щоб вписати її в новий інтер'єр, ви можете використовувати відповідну тканину. Якщо основний мотив вашого зміненого інтер'єру - кішки, візьміть покривало з кішками і недбало накиньте на софу, лише частково закриваючи подушки. Тепер софа відповідає навколишньому оточенні. Ви можете знайти покривала на софу практично в будь-якій кольоровій гамі і з будь-яким мотивом. Це швидкий і простий спосіб декорування. Ви можете зшити кілька додаткових подушок на диван з того ж матеріалу і розкидати їх по канапі. Легкий варіант на швидку руку і у вас з'явився абсолютно новий предмет в інтер'єрі.
{/LikeAndRead}