Як зробити прибудову


Прибудова до приватного будинку може підвищити його загальну вартість і збільшити ваш житловий простір. На жаль, це не дуже простий процес, якщо ви все докладно не сплануєте, ви можете не вкластися в бюджет. При цьому зробити прибудову все ж простіше і дешевше, ніж переїжджати в інший будинок.

1.


Визначтеся, скільки ви можете витратити на цей проект, і звідки ви візьмете кошти. Перш ніж планувати будівництво, сходіть в банк і дізнайтеся про можливість взяти кредит на поліпшення житла. Кращим варіантом буде все ж використовувати для реалізації цього проекту власні гроші. Якщо це неможливо, то споживчий кредит під низький відсоток або іпотечний кредит будуть хорошою альтернативою.

2.


Складіть технічний план майбутньої прибудови. Підберіть оптимальне місце для споруди. Краще всього вибрати досить просторе місце, наприклад, позаду будинку. Таким чином, нова кімната стане логічним продовженням решти будинку.

3.

Сходіть в місцеве Бюро технічної інвентаризації. Вам необхідно отримати дозвіл на споруду від БТІ. Замірте свій будинок і зробіть фотографії. Працівник БТІ розгляне вашу заяву і визначить максимально можливий розмір прибудови.

4.

Дізнайтеся розцінки на будівельні роботи. Така стройка є дорогим проектом, вам необхідно, щоб хтось залив фундамент, побудував каркас і зробив стяжку підлог. Крім цього вам будуть потрібні послуги сантехніка та електрика. Замість того, щоб шукати всіх фахівців самостійно, краще домовитися з генеральним підрядником, який і буде займатися всіма деталями. Генеральний підрядник буде координувати проект в цілому і отримає всі необхідні для будови документи та дозволи.
{LikeAndRead}

5.

Присутніми при підписанні всіх документів і обов'язково робіть для себе копії. Не всім фірмам можна довіряти, ви можете зіткнутися з шахраями. Вам нададуть попередній кошторис на одну суму, а в підсумку виставлять рахунок набагато більше. Крім цього деякі будівельники можуть зникнути через пару днів або затягувати роботи. Зберігайте всі документи і пильно стежте за ходом виконання робіт.
{/LikeAndRead}