Як зробити розкішні диванні подушки


Як на мене, диванні подушки - це як туфлі - у дівчини їх ніколи не буває занадто багато. До того ж завжди є маса причин, чому потрібні подушки різних кольорів, розмірів і форм - але що найважливіше, вони дійсно дозволяють змінити кімнату, або обстановку в будинку! Диванні подушки - це відмінний спосіб додати кімнаті трохи ексклюзивності і вашого власного стилю, а також додати лиску і кольору непоказному дивану або постільній покривалу. Між тим, вони бувають досить дорогими, тому замість того, щоб купувати нові, розкішні диванні подушки, можна зробити їх самим - і за символічні гроші. Ми розповімо вам, як.

1.


Зайдіть в антикварний магазин або торговий центр, щоб знайти кілька шовкових шарфів (або, може бути, у вас є кілька таких, які лежать в шафі роками, і ви їх не одягаєте). Дістаньте їх і виберіть, який з них за забарвленням більше підійде до тієї обстановці в будинку, яку ви вирішили оновити, наприклад, до вашого дивану, ліжка або крісла у вашому офісі.

2.


Нічого страшного, якщо шарф занадто великий або у нього пошарпані краю. Рішення просте - обрізаємо його до потрібного розміру або зрізаємо небездоганні кінці. Це ж відмінний спосіб використовувати улюблену річ (з будь-якої тканини) в новій якості.

3.

Поміряйте шарф, щоб вирішити, якого розміру подушку ви будете використовувати - можна взяти одну з вже наявних у вас в будинку, або купити нову в магазині текстильних товарів. Вони бувають різних розмірів - від 30? 30 см до 60? 60 см.

4.

Оскільки рідко бувають шарфи, розміру яких вистачає на всю подушку, вам знадобиться тканина для підкладки. Я рекомендую взяти шовк (його можна вибрати в будь-якому магазині тканин). Лляне полотно теж ідеально підійде.
{LikeAndRead}

5.

Відріжте шматок підкладкової тканини на 0.6 см більше з кожного боку, ніж розмір відрізу з шарфа. Розташуйте тканина шарфа по центру на підкладковий тканини, лицьовою стороною догори, потім приколіть шпильками і прострочіть до підкладці на відстані 0.3 см від краю тканини шарфа.

6.

Зробіть застібку-конверт (два краї внахлест), щоб можна було надіти цей чохол на подушку. Для такої застібки вам знадобиться два шматочки тканини, кожен у? довжини і такої ж ширини, як тканина шарфа.

7.

Підігніть з одного краю кожен з цих шматочків приблизно на 1.2 см і прострочіть. Уважно прослідкуйте, щоб тканина шарфа була лицьовою стороною догори; покладіть по одному шматочку тканини на кожен кінець шарфа, лицьовою стороною вниз, а простроченими краями до центру. Приколіть шпильками до шарфу і пристрочите рівно по межі попередньо зробленого шва на відстані 0.3 см від краю.

8.

Виверніть і витягніть куточки за допомогою в'язального спиці.

9.

Отгладьте і надіньте на обрану диванну подушку.{/LikeAndRead}