Як зробити так, щоб маленька кімната виглядала великий


У Вашому будинку є кімната, в якій Ви починаєте відчувати клаустрофобію? Існує шанс, що Ви досягнете більшого, якщо будете експериментувати з декором кімнати, а не з розмірами, навіть якщо мова йде про дуже маленькій кімнатці. Можете Ви в це повірити чи ні, але Ви можете здійснити великі зміни, не витрачаючи велику кількість грошей.

1.


Світлі стіни зорово збільшать кімнату.

Ваші стіни темні і перевантажені картинами і декораціями? Або вони світлі, легкі і мінімально прикрашені? Щоб кімната сприймалася більше, пофарбуйте стіни світлою фарбою, наприклад, білою або блідо жовтою. Вибираючи колір, беріть до уваги кількість світла, яке надходить до кімнати. Якщо кімната розташована на північній стороні, то вона отримує мало світла або взагалі не отримує прямих сонячних променів, у цьому випадку кращим вибором буде жовтий колір. Якщо ж кімнат дійсно отримує достатню кількість сонця, Ви можете пофарбувати її в блідо зелений або блакитний колір. Обраний Вами колір повинен містити мала кількість домішок або не містити їх взагалі (запитайте про це консультанта в магазині при покупці фарби).

2.


Оформлення вікна повинна підходити під стіни.

Подумайте про те, щоб повністю прибрати драпіровку з вікна. Це радикально розширить Вашу кімнату. Важкі штори роблять кімнату маленькою і темною. Якщо Ви хочете, щоб на вікнах щось висіло, щоб захиститися від сторонніх очей, повісьте маленькі фіранки білого кольору або під колір стін. Для додання затишку, повісьте штори мінімального розміру, наприклад лабрікени, але не забудьте про кольорову гаму. Тюль теж добре підійде. Коли будете вішати їх, постарайтеся закріпити їх на раму, а не там, де висять звичайні штори. У цьому випадку штори не будуть покривати вікно повністю. І вікно буде сприйматися більше і світліше.

3.

Скоротіть кількість картин та прикрас на стінах.

Зніміть всі темні або важкі картини та прикраси. Темні, важкі рами створюють відчуття, що стіни тиснуть. Незліченні деталі на стінах створюють таке ж враження. Навпаки, постарайтеся розосередити тільки кілька вибіркових деталей на світлих стінах, легенів і з легкими рамами.

4.

Відмовтеся від важкої меблів.

Якщо це можливо, поставте в кімнату невелика кількість меблів і відмовтеся від важких, великих диванів і крісел. Подумайте про можливість пофарбувати столи та / або крісла білою фарбою або накрити Ваш диван світлим покривалом. Орієнтир на світлі тони, які б гармоніювали з відтінком стін, створять у кімнаті відчуття легкості і розширять простір. А краще, якщо речей у кімнаті буде мало!

Ці прості зміни збільшать Вашу кімнату без збільшення Вашого бюджету!{/LikeAndRead}