Як зробити чохол для стільця


Можна оновити вигляд їдальні і при цьому не витрачати ціле стан на купівлю нових меблів. За допомогою всього декількох метрів тканини ви зможете швидко і легко прикрасити свої стільці і змінити обстановку їдальні з непоказною на привабливу.

1.


Розстелите щільний папір на підлозі. Прикладіть спинку стільця до паперу, обведіть її по контуру. Додайте 2-3 см до всіх сторін зразка, який ви тільки що зробили, щоб зробити припуски на шви і чохол не вийшов занадто вузьким. Слід додати більше 2-3 см з усіх сторін, якщо стілець оббитий тканиною або його елементи дуже товсті. Виріжте викрійку.

2.


Використовуйте вирізану викрійку, щоб підрахувати, скільки метрів тканини вам треба купити, враховуючи всі стільці, які ви плануєте покрити чохлами. Не забудьте, що слід викроїти по дві деталі для кожного стільця.

3.

Приколіть паперовий зразок шпильками до тканини і викроїте по дві деталі для кожного стільця, який плануєте покрити чохлом.

4.

Складіть дві деталі з тканини разом лицьовою стороною всередину. Зшийте з трьох сторін, використовуючи припуск на шов, залишаючи незашітой нижню частину чохла. Обріжте кути і виверніть виріб.
{LikeAndRead}

5.

Обробіть незашітим сторону виробу. Спочатку подверніте тканину на 2 см і пропрасуйте гарячою праскою, потім подверніте і пропрасуйте крайку ще раз. Потім прокладете шов у самого краю чохла.

6.

Повторіть дії з п.п. 4 і 5 для виготовлення необхідної кількості виробів і надіньте готові чохли на стільці.
{/LikeAndRead}