Як зберегти свіжість подарованого букета троянд


Будь-яка жінка, відкривши двері свого будинку, прийде в захват від виду великого букета троянд у руках кур'єра. Однак яке розчарування приходить через пару днів від виду зів'ялих ще що не розпустилися квітів, поспіхом поставлених у вазу. Кілька порад, наведених нижче, допоможуть вам надовго зберегти свіжість і красу подарованого букета.

1.


Прибираємо все зайве. Перш, ніж поставити квіти у вазу, видаліть зі стебла все листя, які опиняться під водою, щоб не сприяти розмноженню бактерій.

2.


Вкорочуємо стебло. Гострим ножем або секатором акуратно подрежьте приблизно 2 см стебла під кутом. При підрізання кінці стебел повинні знаходитися у воді.

3.

Ставимо квіти у вазу. При виборі підходящої вази для троянд перевагу віддайте глибшою. Наповніть вазу водою кімнатної температури, помістіть троянди, додайте у воду спеціальний консервант для квітів.

4.

Зберігаємо свіжість троянд. У міру випаровування, додавайте свіжу воду у вазу.
{LikeAndRead}

5.

Продовжуємо життя зрізаним трояндам. Якщо ви хочете, щоб ваші троянди радували вас більше тижня, вам слід один раз на три дні міняти воду і мити вазу гарячою водою.

6.

Проявляємо фантазію. Подарунок, який дійсно вам доріг, буде зовсім не важко оформити в красиву квіткову композицію. У складанні композиції вам допоможуть елементарні знання флористики. Завжди дотримуйтеся трьох принципів: колір, форма, розмір. Однак завжди оформляйте композицію так, щоб вона подобалася, перш за все, вам.

7.

Вибираємо для троянд найбільш вдале місце в будинку. Вибирайте прохолодне місце, де немає протягів і прямих сонячних променів. Не ставте вазу поблизу опалювальних приладів - батарей і кондиціонерів з функцією обігріву.
{/LikeAndRead}