Як зшити завіси для вікон


Віконні фіранки - це недорогий спосіб оживити просте і нудне вікно. Вони можуть бути виконані в різних стилях, як наприклад, об'ємні завіси, фіранки з фестонами і бантовими складками. Ви можете самі пошити їх за півціни, і вони додадуть індивідуальності вашого вікна.

1.


Виміряйте ширину вашого вікна і визначте, скільки тканини вам знадобиться. Потім визначтеся, на якій відстані від верхнього краю вікна будуть висіти завіси. Рекомендується не більше 25 см. Додайте вгорі 5 см для карниза і 2 см внизу і з боків для швів. Якщо ви шиєте фіранки з бантовими складками, то для кожної складки вам потрібно додати по 5 см.

2.


Підверніть 7 см верхнього краю тканини і заколіть шпильками уздовж лінії згину. Прострочіть на швейній машинці вздовж зігнутого краю, щоб вийшов кишенька для карниза. Прострочіть нижній і бічні краї, відступивши від них по 2,5 см. Якщо хочете додати обробку внизу, то добре пришити її.

3.

Щоб прикріпити до стіни карниз для штор, використовуйте перфоратор. Для кращого результату прикріпіть стрижень карниза на зовнішню сторону віконної рами. Простягніть стрижень через кишеньку у верхній частині фіранки і повісьте її на вікно.
{/LikeAndRead}