Як зшити пухова ковдра


Пухова ковдра - це м'яке покривало, яким прикрашають ліжко. Його часто дарують на весілля. Також ковдру є невід'ємним атрибутом багатьох будинків. Зазвичай його наповнюють гагачим пухом, але зараз можна знайти ковдру, наповнене та іншими матеріалами. Не рекомендується купувати ковдру, наповнене качиним пухом, але тим не менш, цей матеріал досі використовується. Ковдра являє собою два зшиті між собою шари тканини, заповнені набиванням.

1.


Візьміть гладку лляну тканину. Вона повинна бути легка і, в той же час, щільна. Перед тим, як приступити до шиття, виперіть і отгладьте її.

2.


Померяйте довжину і ширину ліжка, для якої ви шиєте ковдру. До цих мірками додайте 1,5 см для стібка. Нанесіть небудь малюнок на зовнішню сторону майбутнього ковдри і помістіть дві сторони одну на іншу. Трохи підріжте верх і низ ковдри.

3.

Мелом нанесіть візерунок на тканину. Квадрат або ромб будуть добре виглядати. Робіть квадрати зі стороною приблизно по 30 см. Прострочіть краю, залишивши збоку отвір, через яке треба буде набити пух. Ображати шви зубчастими ножицями або обмітайте на оверлок, надаючи форму кутах. Розгладьте шви і виверніть ковдру.

4.

Наповніть квадрати пухом. Набейте пухом перший ряд і рівномірно його розповсюдьте, поки ковдра не придбає бажану товщину. Після цього перейдіть до заповнення наступного ряду і застрочити його.
{LikeAndRead}

5.

Продовжуйте наповнювати ковдру пухом, поки не дійдете до самого отвору. Перевірте, щоб всі ряди мали однакову товщину.

6.

Набейте останній ряд і зашийте отвір потайним стібком. Якщо вам незручно робити це вручну, то можна застрочити його на швейній машині.

7.

Тепер потрібно обов'язково прошити кожен ряд по вертикалі, це допоможе зберегти однакову товщину ковдри. Одягніть красивий підодіяльник. Тепер у вас є нове ковдру, яке ви пошили своїми руками.
{/LikeAndRead}