Як зшити штору на зав'язках


Найчастіше щоб повісити штору на карниз, використовують саме зав'язки, нашиті на верхній частині штори, ніж спеціальні затиски. Для цього просто просуньте стрижень для штори в зав'язки і прикріпіть його до карнизу.

1.


Визначтеся, як ви хочете повісити штори і карниз - карниз буде знаходитися у віконної рами, і штори будуть звисати до підвіконня, або ж карниз буде над віконною рамою, а штори будуть виходити за краї вікна та звисати нижче підвіконня. Якщо нижче, то визначте наскільки нижче.

2.


Зніміть мірки з вікна, на яке хочете повісити штору. Якщо хочете, щоб штора була більше вікна - збільште отримані розміри настільки, скільки потрібно. Залежно від розміру вікна, вам може знадобитися одна штора, щоб закрити його, а може дві або навіть три. Визначившись з кількістю штор, розділіть отриману раніше ширину на їх кількість. Таким чином, ви отримаєте ширину однієї штори (їх ширина повинна бути однаковою).

3.

Додайте до довжини і ширини кожної частини штори по 10 см, щоб вистачило матеріалу.

4.

Порахуйте, скільки зав'язок буде на кожній частині. Їх потрібно пришити на однаковій відстані один від одного, також їх має бути достатньо, щоб штори ніде не провисали. Ширина стрічок, які ви будете використовувати для зав'язок, також впливає на відстань між ними - чим ширше стрічка, тим більше має бути відстань. У середньому, для більшості штор воно становить 15 см.
{LikeAndRead}

5.

Придбайте матеріал для штор. Запишіть на листку паперу всі необхідні розміри і прямуйте до магазину тканин. Купуйте матеріалу з невеликим запасом на всякий випадок.

6.

Купуйте стрічки для зав'язок. Намагайтеся підібрати міцні, широкі стрічки або іншу обробку, яка підходить до тканини. У середньому на одну зав'язку потрібно близько 30 см стрічки. Помножте це число на кількість зав'язок, і ви отримаєте загальну довжину стрічки. Також не забудьте додати кілька сантиметрів на всякий випадок.

7.

Розріжте тканину на потрібну кількість штор. Якщо довжина або ширина однієї штори більше, ніж довжина або ширина самої тканини, вам доведеться зшити кілька шматків тканини, щоб зшити одну штору.

8.

Підшийте кожну штору. Поверніть і сколите шпилькою 7 см тканини внизу. Якщо хочете, щоб тканина була ідеально гладкою, пропрасуйте її. Прострочіть низ штори.

9.

Пришийте зав'язки до кожної шторі. Поріжте стрічку на смужки по 30 см. Складіть кожну смужку навпіл і приколіть їх шпилькою на потрібній відстані один від одного вздовж верхньої частини штори. Пришийте зав'язки із зворотного боку, обріжте і прострочіть ще раз, щоб вони міцніше трималися. На них буде триматися весь вага штор, тому вони повинні бути добре пришиті.

10.

Тепер можна пришити будь-яку іншу обробку, яку побажаєте. Можна внизу пришити стрічки або інші декоративні елементи. Також можна пришити аплікацію. А можете зупинитися на отриманому результаті і повісити штори.
{/LikeAndRead}