Як зшити штори з петлями


За допомогою штор можна легко додати вашій кімнаті елегантний вигляд. Також можна створити приватну обстановку, і ще, в холодну пору року, вони послужать додатковим шаром ізоляції і допоможуть зберегти тепло у вашій кімнаті.

Зшити штори з кріпленням на петлях буде легко, навіть якщо ви не першокласна швачка. Ця стаття допоможе вам крок за кроком осилити весь процес, починаючи з вибору матеріалу, і закінчуючи розвішуванням ваших штор.

1.


Виміряйте вікно за допомогою рулетки або сантиметрової стрічки, і запишіть всі дані. Ваші штори будуть висіти приблизно на 7-10 сантиметрів вище рами вікна, тому варто враховувати це при розкрої тканини. Також штора повинна бути на 30-60 сантиметрів ширше, ніж вікно, і ще слід врахувати запас тканини, необхідний для розкрою петель.

2.


Виперіть та випрасувати вашу тканину для запобігання усадки і деформації готових виробів.

3.

Виміряйте вашу тканину і розмітьте олівцем дві ідентичні деталі. Розріжте деталі по розмічених лініях, використовуючи дуже гострі ножиці. Переконайтеся, що краї вийшли рівними і прямими, без стирчать ниток.

4.

Підверніть і сколите шпильками кожен край на 0,5 сантиметра на всіх чотирьох сторонах кожної деталі. Відкладіть вироби.
{LikeAndRead}

5.

З залишилася тканини наріжте смужки розмірами приблизно 5 сантиметрів завширшки і 12 сантиметрів в довжину. Вони розташовуватимуться на верхній частині штори на відстані 10 сантиметрів один від одного, так що переконайтеся, що ви нарізали їх у достатній кількості.

6.

Дотримуйтесь інструкцій, описаним у пункті 4 для смуг тканини, які ви нарізали за пунктом 5, зменшивши крайку до розміру 0,2 сантиметра.

7.

Підготуйте швейну машину або нитку з голкою, а також все необхідне для того, щоб почати шити. Зробіть пряму строчку на кожній кромці деталі фіранки і петлі, яку ви попередньо скололи шпильками, видаляючи шпильки в міру просування вперед. Коли завершите, зріжте всі зайві нитки.

8.

Почніть в лівому верхньому кутку деталі штори, приклавши деталі петель, складені вдвічі, з виворітного боку штори. Не забудьте, що відстань між петлями має бути приблизно 10 сантиметрів, ви можете його зробити іншим, головне, щоб петлі по краях припадали чітко в кутах деталей штор. Тепер ваші штори можна повісити.
{/LikeAndRead}