Як видалити фарбу з дерев'яних виробів


Повністю видалити фарбу з дерева допоможуть спеціальні хімічні розчинники. Необхідно тільки ретельно підготуватися і запастися терпінням. Вкрай важливо виробляти цю процедуру на відкритому повітрі. При цьому на вас повинні бути надіті захисні рукавички і респіраторна маска. Також будуть потрібні захисні окуляри. Якщо ви підійдете до цих інструкцій з усією серйозністю, то зможете безпечно видалити фарбу з дерев'яного виробу.

1.


Розстелите стару ганчірку, чохол або ін на вулиці, наприклад, на під'їзній доріжці до вашого будинку. Дуже важливо використовувати розчин для видалення фарби на відкритому повітрі, так як його різкий запах дуже токсичний. Покладіть (поставте) дерев'яний виріб на розстелену вами заготовку.

2.


Одягніть респіраторну маску, рукавички і захисні окуляри перш, ніж відкриєте розчинник. Розчин може подразнювати слизову очей, дихальні шляхи і шкіру, тому потрібно бути гранично обережним. Прочитайте інструкцію на упаковці розчинника, щоб переконатися, що для його використання не потрібно приймати додаткових заходів, а також що матеріал, з якого виготовлені ваші рукавички, захистить вашу шкіру від хімічного складу розчинника.

3.

Згідно з інструкцією, нанесіть розчинник на дерево за допомогою пензлика. Зачекайте, поки розчин вбереться. Потрібний час має бути зазначено на його упаковці. Зазвичай це близько 15-30 хвилин.

4.

Шпателем зскребете фарбу з дерева. Робіть це акуратно, так як при занадто сильному натисканні ви можете пошкодити дерев'яну поверхню. При необхідності знову нанесіть розчинник. Повторюйте процедуру доти, поки не видалите всю фарбу.
{LikeAndRead}

5.

Очистіть шпатель від фарби, протерши його м'якою тканиною, змоченою розчинником. Однак, перш ніж робити це, перевірте в інструкції розчинника, чи підходить він для видалення фарби з будь-яких інших матеріалів, крім дерева.

6.

Дайте дерев'яному виробу висохнути протягом 2-х днів. Після відшліфуйте його, поки воно не стане рівним і гладким.
{/LikeAndRead}