Як прикрасити будинок


Мистецтво прикраси кімнат може перетворити безособове простір в місце, яке відчувається, як будинок. Гідний декор може додати житлу затишок, перетворити просту стіну у двері в казкову країну і дозволити мешканцям ефективніше справлятися зі своїми завданнями. Якщо ви хочете прикрасити будинок, ви можете використовувати для цього багато інструменти, включаючи шпалери, картини, фіранки і сезонні прикраси. Використовуйте техніки, застосовувані в живописі, щоб створити відповідну колірну гаму. Вішайте картини або клейте шпалери, щоб створити веселий настрій. Прикрашайте вікна, щоб доповнити загальну атмосферу. Помістіть на двері вінки, щоб відзначати свята.

1.


Окрасьте стіни. Щоб забарвити кімнату, переконайтеся перед початком роботи, що стіни чисті. Заповніть всі тріщини в стінах шпаклівкою. Дозвольте їй висохнути за ніч. Захистіть підлоги і дерев'яні предмети скотчем і брезентом. Офарблюйте стіни в будь-який колір за вашим вибором, однак не забувайте, що, якщо ви будете наносити світлий колір поверх темної поверхні, вам буде потрібно, щонайменше, два додаткових шару фарби.

Для того, щоб додати глибини, покрийте стіни прозорим блискучим шаром. Виберіть базовий колір і пофарбуйте в нього стіну. Коли стіни висохли, нанесіть завершальний шар: розведіть одну частину води з двома частинами фарби. За допомогою кисті обережно нанесіть розчин поверх базового шару.

2.


Вибирайте правильне освітлення. У таких кімнатах, як кухня, де вам необхідно бачити всі поверхні, має бути більше світла. У житлових кімнатах, де часто читають, можна створити більш інтимну обстановку за допомогою точкового освітлення. У спальнях краще висвітлювати простір тільки невеликими лампами (а не люстрою на стелі), так ви будете краще спати.

3.

Оклейте кімнату шпалерами. Шпалери допоможуть вам додати до кімнати дизайн з мінімальними зусиллями. Більшість шпалер наносять, зануривши їх перед цим у воду. Прикладіть зволожені смужки шпалер до стіни. Розгладьте їх, щоб видалити з'являються бульбашки. Дозвольте шпалерам висохнути.

4.

Зробіть вікна частиною кімнати. Вікна можуть допомогти відрегулювати кількість світла в кімнаті і створити настрій в ній. Повісьте жалюзі з кульок або блискучі фіранки, щоб створити відчуття легкості. Якщо ви хочете, щоб кімната здавалася більш теплою, повісьте на вікна щільні штори. Фіранки можуть поєднуватися за кольором з іншими кольорами кімнати або відрізнятися від них за кольором (але, все-таки, поєднуватися з ними), якщо ви хочете оживити простір.
{LikeAndRead}

5.

Повісьте картини або фотографії. Вони можуть додати кімнаті індивідуальність. Помістіть на стіну сімейні фото в рамках, репродукції або оригінали картин. Щоб підвісити картину, виміряйте стіну. Якщо ви розміщуєте на стіні більше однієї картини, скомпонуйте їх у приємною погляду формі, наприклад, у формі прямокутника. Поставте на стіні точки олівцем, щоб позначити, де знаходитиметься кожна з картин. Ви можете прикріплювати картини, використовуючи тимчасові пластикові пристосування, приклеюючи картину до стіни або вішати на невеликі цвяхи, вбиті в стіну.

6.

Нехай обстановка відповідає сезону. Декор не обов'язково повинен бути статичним і незмінним. Один з кращих способів декору будинку - враховувати в дизайні свята і пори року. Якщо ви хочете підкреслити зимовий настрій, оберніть навколо сходи ялинкові гірлянди. Зустрічаючи весну, поставте у вазу квіти. На свято розстелите на столі гарну скатертину. Покладіть на диван в залі помаранчеві подушки на честь приходу осені.
{/LikeAndRead}