Як прикрасити дзеркало


Краса дзеркала - щось більше, ніж просто відображення. Якщо дзеркало в красивій рамі або майстерно прикрашено, воно додасть інтер'єру вашого будинку глибину і розмір. Крім того, дзеркало може візуально збільшити розмір будь-якої кімнати. Ви можете додати своїм дзеркалам особливий настрій, прикрасивши з з часткою фантазії.

1.


Приймайте до уваги інтер'єр кімнати, в якій ви повісили дзеркало. Якщо вона витримана в стилі океанського берега або пляжу, наклейте уздовж країв дзеркала мушлі. Якщо ви намагаєтеся створити вінтажний стиль, настрій зміни століть допоможуть створити яскраві кольорові скляні намиста.

2.


Щоб дзеркало виглядало свіжим і чистим, помістіть його в раму. Знайдіть привабливу раму, яка відображає настрій вашої кімнати і підходить до дзеркала за розміром. Або замовте спеціальну раму для вашого дзеркала. Це легкий і порівняно недорогий спосіб додати своєму дзеркалу висококласний вигляд.

3.

Якщо ви хочете, щоб ваше дзеркало нагадувало декоративний альбом, прикріпіть до кутів дзеркала сувеніри. Фотографії, концертні квитки, любовні записки додадуть наліт сентиментальності. Можна прикрасити дзеркало чим завгодно - від святкових бус до гірлянди, накинутою на кути, які нагадуватимуть про кумедні пригоди або особливих спогадах

4.

Для того, щоб підкреслити високотехнологічний дизайн в стилі модерн, використовуйте старі компакт-диски. Приклейте компакт-диски вздовж рамки дзеркала. Переконайтеся, що ви приклеюєте їх порожній стороною вгору.
{LikeAndRead}

5.

Приклейте уздовж краю дзеркала мозаїку з керамічних плиток. Ви навіть можете використовувати осколки плиток у випадку, якщо у вас немає цілих. Використовуйте одні і ті ж плитки, або різні, якщо ви хочете створити відчуття еклектики.

6.

Візьміть сяючі гудзики, кришечки від пляшок, скельця, знайдені на узбережжі, або інші «знахідки» і оформіть ними раму для дзеркала.

7.

Пофарбуйте дзеркало. Залиште трохи відбиває частини відкритою, але решта простору нехай буде покрито матовою фарбою. Щоб домогтися найкращих результатів, виберіть акрилову фарбу. Так ви отримаєте чарівний елемент декору, який буде одночасно артистичною і практичним.
{/LikeAndRead}