Як прикрасити коридор


Оживіть коридор, правильно декорувавши його. Ось кілька ідей, які допоможуть вам приступити до справи.

1.


Візуально розширте коридор, пофарбувавши стіни торців коридору в більш глибокий колір, ніж довгі.

2. Якщо коридор досить широкий, ви можете його обставити. Найчастіше тут можуть розміститися, не створюючи перешкод для пересування по коридору, вузька шафа для книг або пристінний столик.

3.


Прикрасьте коридор картинками, які призначені для перегляду зблизька. Це можуть бути фотографії, картини або репродукції з безліччю деталей.

4.

Встановіть полички для фото (відстань 90-120 см від підлоги прекрасно підходить). Іноді міняйте картинки, щоб вид полички залишався цікавим.
{LikeAndRead}

5.

Розгляньте такий варіант, як фарбування дверей і багетів в той же колір, в який пофарбовані стіни. Це зробить коридор візуально просторіше і зменшить відчуття «зрізання» простору, яке створюється, коли у вас світлі стіни і темні двері.

6.

Якщо в коридор надходить природне світло, мінімально прикрашайте вікна або взагалі не вішайте на них нічого.

7.

Щоб забезпечити безпеку і позбутися від жахливого почуття замкнутого простору, освітите коридор за допомогою джерела штучного світла. Або зробіть світловий люк, що виходить на дах.

8.

Ваш коридор буде виглядати затишніше, якщо ви пофарбуєте стеля в темний або середні кольору.

9.

Використовуйте килимки тільки у випадку, якщо немає ймовірності посковзнутися.

10.

Зробіть коридор максимально функціональним, забезпечивши місце, де можна зняти взуття, верхній одяг і т.п. Важливо, щоб воно знаходилося біля входу, через який домочадці заходять додому, повертаючись зі школи або з роботи.
{/LikeAndRead}