Як прикрасити маленьку ванну кімнату


Ванна кімната - це місце, де ви щодня проводите деякий час. Спробуйте створити в ній приємну атмосферу. Навіть, якщо у вас маленька ванна, ви можете застосувати деякі поради з декору, завдяки чому вона буде здаватися більше і збереже при цьому затишну атмосферу.

1.


Позбавтеся від усього, що займає надто багато місця у вашій ванній. Ви можете навіть позбутися туалетного столика під раковиною і спорудити замість нього підвісну полицю для зберігання.

2.


Усуньте весь мотлох з вашої ванної, викинувши різні дурниці, від якої немає ніякої користі.

3.

Виберіть для стін світле забарвлення. Завдяки світлим тонам кімнати здаються більше. Виберіть для стін ванної м'який пастельний відтінок.

4.

Створіть відчуття більш високої стелі, пофарбувавши грати або встановивши поясок над карнизом, відповідний за кольором стелі.
{LikeAndRead}

5.

Додайте кольору вашої ванної за допомогою яскравих рушників та аксесуарів. Компенсуйте світле забарвлення стін, додавши аксесуари, що не засмічують вашу ванну кімнату, а додають їй характеру і кольору.

6.

Повісьте на стіну дзеркало, завдяки якому ваша ванна буде здаватися більше. Дзеркало буде відбивати кольору, поширюючи світло в усіх напрямках. Це створить візуальне відчуття, що ванна кімната більше, ніж вона є насправді.

7.

Виберіть для ванної м'яке освітлення. Природне світло - найкращий варіант. Розгляньте варіант додавання вікна або люка в стелі. Спробуйте використовувати лампи розжарювання замість флуоресцентних ламп. Пом'якшений світло або світло від свічок додадуть ванній теплоти.
{/LikeAndRead}