Як прикрасити вікна шторами і фіранками


Ось прості та креативні рішення для вашого будинку з використанням будь-яких кольорових штор, які прикрасять обрану кімнату.

1.


Намочіть сапку в мильному розчині і вичавіть її, щоб позбутися від надлишку води. Протріть віконні рами і підвіконня, щоб очистити їх від бруду, павутини або плям.

2. Виміряйте вікно сантиметровою стрічкою, для цього прикладіть стрічку над вікном і відступіте не менше 10 сантиметрів від краю вікна для великих вікон, і не менше 3 сантиметрів для маленьких вікон. Запишіть результати і візьміть їх з собою в господарський магазин, або туди, де збираєтеся купувати карниз. Також виміряйте площу вікна, щоб у вас були точні дані при виборі штор. Якщо у вас велике вікно, то штори повинні висіти на 10 сантиметрів вище, ніж знаходиться вікно, і не діставати до підлоги теж 10 сантиметрів. Якщо вікно маленьке, - то на 3 сантиметри вище вікна.

Позначте з обох сторін вікна місце, де хочете повісити карниз. Переконайтеся, що відмітини розташовані строго один напроти одного на одній лінії, щоб штори висіли прямо (рівень на допомогу). Ви можете зробити відмітини стрічкою або олівцем, злегка натиснувши на нього.

3.


У комплекті з карнизом повинні йти всі аксесуари, необхідні для його установки: дюбеля, шурупи і т.д. Перевірте їх наявність перш, ніж вийти з господарського магазину.

Прийшовши додому, розпакуйте карниз і дістаньте з коробки аксесуари (для установки деяких карнизів необхідні спеціальні металеві пластинки, які містяться між стіною і цвяхом, для інших - дюбеля, які надягають на шурупи; все це повинно йти в комплекті з карнизом). Дотримуйтесь інструкції до свого карнизу, щоб повісити його.

Призначте цвяхи або шурупи до раніше зазначеного місця, закріпіть одну сторону, забиваючи цвях, зробіть спочатку пару несильних ударів поки цвях не ввійде в стіну. Шурупи закрутіть викруткою. Акуратно коректний саме для вашого карниза, так як для різних карнизів інструкції можуть відрізнятися. Прикріпивши карниз, переконайтеся, що він висить прямо.

Повісьте штори на карниз, залежно від типу карниза штори треба буде або нанизати на волосінь, або прикріпити до гачків або кілець.
{/LikeAndRead}