Як прикрасити патіо


Внутрішні дворики бувають різних форм і розмірів. Для більшості з нас, патіо - це відкритий майданчик, де можна посидіти, розслабитися або готувати на грилі. У теплу пору року в багатьох будинках внутрішні дворики стають центром спілкування та розваг. Вони є, свого роду, продовженням віталень і кухонь. Щоб зробити свій внутрішній дворик чимось більше, ніж тільки бетонні стіни і кілька стільців, досить його трохи прикрасити. У цій статті ви знайдете кілька порад з декорування патіо.

1.


Покрийте лаком дерев'яне покриття або пофарбуйте бетонну підлогу внутрішнього дворика. Застосування цього нехитрого способу швидко змінить зовнішній вигляд патіо і до того ж захистить підлогове покриття від дії зовнішніх факторів. У будь-якому магазині будівельних матеріалів ви знайдете все необхідне для реалізації ваших ідей. Використовуючи фарби і трафарети, можна намалювати візерунки або настінну картину, перетворивши дворик на витвір мистецтва.

2.


Обнесіть внутрішній дворик виступом або стіною. Паркан, решітка, плитки для доріжок і цегла - всі ці матеріали можна використовувати для того, щоб створити декоративний виступ або стіну, яка визначить кордон вашого внутрішнього дворика. Обгороджений простір створить затишне місце для відпочинку, а також послужить місцем, куди можна винести квіткові вазони. Решітка приховає все від сторонніх очей і стане опорою для виноградної лози та інших рослин.

3.

Оточіть периметр внутрішнього дворика красивими зеленими і квітучими квітами. На землі спробуйте посадити низькі чагарники, маленькі дерева і свої улюблені квіти. Використовуйте декоративні камені для прикраси галявини та інших частин дворика, щоб надати йому природності, виберіть свій стиль прикраси. Якщо повісити скоби, то можна потім вивісити кашпо з квітами.

4.

Виберіть стильні меблі для внутрішнього дворика. Багато виробники пропонують елегантну і різноманітні меблі для патіо, зроблену зі всіляких матеріалів. Виберіть столик для внутрішнього дворика з захисною парасолькою, що буде добре виглядати і захищати вас від сонця.
{LikeAndRead}

5.

Доповніть дворик аксесуарами. Додайте кілька кумедних подушок до лавок і стільців, щоб там було зручно сидіти. Не забудьте про музичні підвісках, кованих виробах для декору, прапорах, годинах або старомодному барометрі, щоб створити свій неповторний вигляд патіо.

6.

Не забудьте про освітлення для вечора. Воно необхідне, якщо ви збираєтеся проводити час у дворику допізна. Звичайні світильники, імітація факелів в екзотичному стилі, світильники, заряджені від сонця, ліхтарики і все інше - перед вами величезний великий вибір зовнішнього освітлення. Виберіть щось, що буде ідеально підходити до стилю вашого дворика.
{/LikeAndRead}