Як прикрасити стелю


Можливо, ви ніколи не вважали стеля частиною інтер'єру кімнати. Або, можливо, ви просто не знаєте, що зробити з цим величезним порожнім місцем. Проявіть фантазію, і ви зможете придумати багато прекрасних способів прикраси стелі.

1.


Обдуріть погляд і зробіть так, щоб низька стеля здавався вище. Замість того, щоб встановлювати карниз на стіні, закріпіть його на стелі. У місцевому магазині, що торгує комплектуючим обладнанням, вам можуть порадити, як виміряти і обрізати карниз. Встановити його самостійно легко!

2.


Намагайтеся не фарбувати стелю в білий колір. Хоча це найпоширеніший колір для стель, немає закону дизайну, який заявляв би, що стеля повинен бути білим. Якщо ви хочете, щоб низька стеля здавався вище, пофарбуйте його в колір, який буде на один тон світліше, ніж ваші стіни.

3.

Вам подобається старомодна елегантність луджених стель? Ви можете знайти шпалери, які імітують такі стелі. Приклейте їх на стелю таким же чином, як ви клеїте шпалери на стіни.

4.

Попрактикуйтесь в трафаретного розпису, а потім спробуйте використовувати цю техніку для прикраси стелі. Використовуючи трафаретний розпис, важко зробити помилку. Просто переконайтеся, що ви не наносите на кисть занадто багато фарби, і все буде в порядку. Спробуйте нанести візерунки в кутах стелі за допомогою трафаретного розпису.
{LikeAndRead}

5.

Нехай в дитячій буде щось приголомшливе. Ви можете намалювати на стелі хмари або зірки, але намагайтеся мислити нестандартно. Якщо ваша дитина любить собак, напишіть фарбами або нанесіть за допомогою трафарету зображення собак на стелю. Зобразіть сліди від собачих лапок, які спускаються вниз по стелі. Ви навіть можете написати на стелі слова «Р-р-р» або «гав-гав».

6.

Якщо ви не хочете занадто багато клопоту, то просто купіть картинки. Ви можете купити легко віддаляються клейкі картинки всіх кольорів і розмірів. Гігантський червоний, білий, синій горох пожвавить стелю дитячої кімнати. Це дешево і просто, і наклейки можна видалити, не залишаючи слідів.

7.

Спробуйте домогтися драматичного ефекту. Якщо всі стіни у вашому будинку пофарбовані в спокійні, нейтральні кольори, пофарбуйте всі стелі в яскравий колір.
{/LikeAndRead}