Як прикрасити стіну


Ви хочете оновити стіни в кімнаті, не витративши при цьому багато грошей? Використовуйте всю свою уяву, щоб знайти нові ідеї. Ви побачите, що творчий підхід до цього завдання дозволить вам оригінально і недорого прикрасити стіни.

1.


Замість традиційних портретів і картин можна прикрасити стіни гобеленами та іншими декоративними тканинами. Гобелени легко повісити. Крім того, вони можуть мати самі різні розміри і малюнки.

2.


Можливо, ви ніколи не замислювалися про використання настінного живопису в інтер'єрі. Спробуйте нанести візерунок за трафаретом і потім повісити рамку навколо малюнка. Це дозволить вам використовувати будь-які фарби і малюнки, які здадуться вам підходящими для інтер'єру вашого будинку.

3.

Ви можете також зробити колаж із шедеврів образотворчого мистецтва. Не всі з нас можуть придбати оригінальні роботи визнаних майстрів. Однак можна зробити колаж з репродукцій і помістити його в якісну рамку. Це відмінний спосіб прикрасити стіну. Незалежно від того, робите ви один великий колаж або кілька маленьких, обов'язково використовуйте тільки хороші рамки, які надають малюнкам вид класичних полотен.

4.

Якщо вам подобається класичний інтер'єр, ви можете обшити стіни дерев'яними панелями. Це додасть кімнаті контрастність і оригінальність. При цьому не обов'язково обшивати всі стіни, щоб кімната придбала закінчений вигляд.
{LikeAndRead}

5.

Місцеві художні школи та училища часто влаштовують виставки і продають роботи своїх студентів. Ви можете знайти цікаві картини за низькі ціни. І хто знає, може бути, купуючи сьогодні роботу голодного студента-художника, ви робите хорошу інвестицію в майбутнє.
{/LikeAndRead}