Як встановити міжкімнатні двері


Наша рекомендація поетапно покаже вам, як демонтувати старі двері або встановити нову в існуючий дверний отвір. На ринку пропонуються двері різних стилів і розмірів, тому оберіть ті двері, що вам подобається найбільше і яка вписується у ваш інтер'єр.

Купівля двері, готової до установки, є найкращим рішенням, якщо ви хочете встановити додаткову двері або замінити стару. Двері, готова до установки, являє собою конструкцію з дверного полотна і дверної коробки. Завдяки цій конструкції процес установки дверей істотно полегшується і при цьому гарантується, що двері буде відкриватися і закриватися без проблем. Якщо дверна коробка нових дверей за розмірами буде трохи менше дверного отвору, вам не доведеться прикладати багато зусиль, щоб вирівняти дверну конструкцію.

1.


Демонтаж старих дверей

Зніміть з петель старі двері, якщо ви міняєте її на нове дверне полотно, і видаліть лиштви. За допомогою долота відокремте обережно лиштва від стіни на відстань, достатню, щоб просунути в щілину, обценьки. Віддаляйте лиштва від стіни за допомогою лапи, прикладаючи силу.

2.


Видалення старих косяків

Видаліть верхній і бічні косяки за допомогою лапи.

3.

Встановлення нового дверного полотна

Встановіть нове дверне полотно в дверний отвір після того, як вирішите, в який бік двері буде відкриватися.

4.

Вирівнювання дверної коробки

Це найбільш відповідальний етап. Вам необхідно вбити клин під косяк, щоб вирівняти дверну коробку. Почніть з установки клинів під бічний косяк, щоб вирівняти верхній косяк. Потім вбийте клини між бічними косяками і штифтами, щоб заповнити простір між ними. Переконайтеся, що косяки розташовані врівень зі стіною. Ще раз перевірте положення верхнього косяка - він повинен залишатися вирівняним.
{LikeAndRead}

5.

Кріплення дверної коробки саморізами

За допомогою шуруповерта вкрутити довгі саморізи в дверну коробку так, щоб вони пройшли крізь косяк і клини. На кожен косяк використовуйте по два саморіза. До остаточного кріплення дверної коробки саморізами переконайтеся, що дверне полотно легко відкривається і закривається.

6.

Кріплення лиштв

За допомогою коротких саморізів прикріпіть наличники до косяків і клинам.
{/LikeAndRead}