Як доглядати за пуансеттію


Взимку таку квітку, як пуансеттия, чудово прикрасить будинок поряд з новорічною ялинкою. Яскраві червоні кольори пуансеттии не дадуть їй загубитися серед інших домашніх квітів. Кілька порад про те, як правильно доглядати за домашньою пуансеттію.

1.


Купуйте рослина, яка виглядає здоровим, з маленькими жовтими бутонами по центру. Це і є квіти пуансеттии і пуансеттия буде цвісти довше, якщо вони ще не розкриті. Також квіти, яких утримували в приміщенні до покупки, легше адаптуються до домашніх умов.

2.


Після того як принесете квітка пуансеттии додому, приберіть фольгу або іншу обгортку. Поливайте квітка біля основи доти, поки вода не почне капати знизу горщика. Використовуйте для цього фільтровану воду. Поставте пуансеттію в кухонну раковину, щоб вода скла після поливу.

Залиште горщик в раковині, поки вода не піде повністю. Не варто поливати листя.

3.

Поставте горщик в декоративний горщик або на тарілку і поставте в саму теплу і освітлену кімнату в будинку. При цьому уникайте попадання на квітку прямих сонячних променів. Повертайте квітка кожні пару днів іншою стороною, щоб все листя отримували достатньо світла.

4.

Більшість домашніх квітів потребують хорошої циркуляції повітря, щоб не допустити грибного ураження, особливо розвитку сірої гнилі (збудник - грибок з роду Botrytis). Пуансеттия відноситься до теплолюбних рослин, тому оберігайте її від протягів від вхідних дверей.
{LikeAndRead}

5.

За пуансеттію легко доглядати по щотижневому розкладом. Раз на тиждень поливайте рослину одним і тим же способом: чистою водою, поставивши в раковину. У більшості випадків цього поливу буде достатньо. Якщо через тиждень грунт ще буде вологою, почекайте перед поливом пару днів. Приберіть пожовклі листочки.

6.

Для пуансеттии в домашніх умовах не потрібно ніяких добрив.
{/LikeAndRead}