Як позбутися від пня


Зрубавши дерево, яке заважає, ви можете, на ваш погляд, позбутися деяких проблем, але це не вбиває дерево повністю. Багато видів дерев, включаючи тополя, вербу, ясен і деякі види клена, продовжують пускати нові паростки з пнів, демонструючи відчайдушну жагу до життя природи. Викорчувавши пень, ви вб'єте коріння. Після того, як ви позбудетеся від пня, коріння почнуть гнити, і вже не будуть так міцно хапатися за грунт. Від пня легше позбутися, коли він уже «неживий».

1.


Одягніть захисні окуляри і рукавички. Зріжте сучкорізом все нові паростки. Зріжте частину пня, яка знаходиться над землею, якщо це ще не було зроблено.

2.


Нанесіть на свіжі розрізи сильні гербіциди для видалення лози дикорослих ягід або кущів. Дотримуйтеся інструкцій на упаковці і постарайтеся не завдати хімікатів занадто багато.

3.

Вставте в дриль 3-сантиметрове свердло і просвердлите отвори під кутом 45 градусів. Свердлите отвори по всій поверхні пня через кожні 12 см. Глибина отворів повинна становити близько 22 см.

4.

Засипте отвори калійної селітрою або іншим засобом від пнів. Засипте пень садовим грунтом, решту роботи зроблять хімікати.
{/LikeAndRead}